Fotboll » Imorgon » Alla matcher
Spela på Fotboll från din mobil med bet365!
FRANKRIKE: Ligue 1
21:00Lille - Lens -:-SPANIEN: LaLiga
21:00Cadiz CF - Granada -:-AFRIKA: CAF Champions League - Slutspel
19:00Simba (Tan) - Al Ahly -:-ALBANIEN: Superliga
15:00Egnatia - Kukesi -:-19:00Tirana - Teuta -:-
19:00Vllaznia - Erzeni -:-
ALGERIET: Algeriska cupen
22:00Annaba - Constantine -:-22:00Biskra - Oran -:-
22:00CR Belouizdad - Olympique Akbou -:-
22:00Mostaganem - Hussein Dey -:-
ANGOLA: Girabola
15:00CD Lunda Sul - Bravos do Maquis -:-ARGENTINA: Copa de la Liga Profesional
00:00Rosario - Barracas Central -:-01:00Instituto - Argentinos Jrs -:-
22:00Defensa y Justicia - Estudiantes -:-
22:00Tigre - Belgrano -:-
00:30Huracan - River Plate -:-
ARGENTINA: Primera Nacional
19:00Guillermo Brown - Talleres (R.E) -:-23:05Agropecuario - Quilmes -:-
ARGENTINA: Torneo Federal
01:30San Martin Mendoza - Juventud U.U. -:-22:00Sportivo Estudiantes - Biblioteca Atenas -:-
ARGENTINA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Nautico Hacoaj - Social Atletico Television -:-19:30Deportivo Camioneros - Belgrano Zarate -:-
ARGENTINA: Primera A Women - Apertura
00:00Belgrano D - Gimnasia L.P. D -:-15:00San Lorenzo D - Independiente D -:-
19:00Boca Juniors D - Platense D -:-
ARMENIEN: First League
12:00FC Gandzasar - Lernayin Artsakh -:-12:00Nikarm - Ararat 2 -:-
AUSTRALIEN: A-League
09:45Adelaide United - Western United -:-AUSTRALIEN: A-League Women
07:00Adelaide D - Newcastle D -:-AZERBAJDZJAN: Premier League
13:30Gabala - Neftci Baku -:-16:00Kapaz - Qarabag -:-
AZERBAJDZJAN: I Liqa
12:00Zaqatala - Moik Baku -:-13:00Imisli FK - Shamakhi -:-
BANGLADESH: Premier League
10:15Chittagong Abahani - Bangladesh Police -:-10:15Mohammedan - Fortis -:-
10:15Sheikh Jamal - Sheikh Russel -:-
BELARUS: Vysshaya Liga
15:00Dnepr Mogilev - Arsenal Dzyarzhynsk -:-17:00Dynamo Brest - Smorgon -:-
BELGIEN: Jupiler Pro League - Conference League Grupp
20:45Gent - St. Liege -:-BELGIEN: Challenger Pro League
20:00Beerschot VA - Genk U23 -:-20:00Club Brugge U23 - Dender -:-
BELGIEN: Pro League U21
20:00St. Truiden U21 - RFC Liege U21 -:-BELGIEN: Super League Women - Förlorarrunda
20:30Femina Woluwe D - Waregem D -:-BELGIEN: Super League Women - Vinnarrunda
20:30Genk D - RSC Anderlecht D -:-BOLIVIA: Division Profesional - Apertura
01:00Blooming - Aurora -:-00:00Santa Cruz - The Strongest -:-
BOSNIEN OCH HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
14:00Igman K. - Sloga Doboj -:-16:00Tuzla City - Sarajevo -:-
20:00Zeljeznicar - Velez Mostar -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Masitoaka - Orapa United -:-15:00Nico United - Jwaneng Galaxy -:-
15:00Tafic FC - Holy Ghost -:-
BRASILIEN: Amapaense
00:00Sao Paulo AP - Trem -:-BRASILIEN: Amazonense - Andrarundan - slutspel
00:00Amazonas - Parintins -:-00:00Manaus - Sao Raimundo AM -:-
BRASILIEN: Mineiro - 5:e-8:e plats
00:30Athletic Club - Pouso Alegre -:-BRASILIEN: Paraense - Slutspel
00:00Tuna Luso - Remo -:-BRASILIEN: Paulista - Slutspel
01:35Palmeiras - Novorizontino -:-BRASILIEN: Catarinense U20
19:00Hercilio Luz U20 - Avai U20 -:-BRASILIEN: Paranaense U20 - Första rundan
19:00Operario U20 - Prudentopolis U20 -:-19:30Cianorte U20 - Arapongas U20 -:-
19:30Hope Internacional U20 - Athletico-PR U20 -:-
19:30Parana S.T.C. U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRASILIEN: Brasileiro Women
20:00Ferroviaria D - Cruzeiro D -:-22:00Atletico-MG D - Flamengo D -:-
23:00Fluminense D - Sao Paulo D -:-
23:00Santos D - Bragantino D -:-
BULGARIEN: Parva liga
13:00Pirin Blagoevgrad - Etar Veliko Tarnovo -:-15:30Arda - Krumovgrad -:-
18:00Levski - Slavia Sofia -:-
CHAD: Premiere Division - LPFN
16:00Foullah Edifice (Cha) - Aiglons -:-CHILE: Primera Division
00:30O'Higgins - Deportes Iquique -:-00:30Cobresal - Palestino -:-
CHILE: Primera B
22:00San Felipe - Limache -:-CHILE: Segunda Division
29'Arturo Fernandez Vial - Trasandino 1:0COLOMBIA: Primera A - Apertura
23:00Alianza - Deportes Tolima -:-CYPERN: Cyta Championship - Nedflyttningsgrupp
18:00Apollon - Zakakiou -:-18:00Doxa - Othellos Athienou -:-
DANMARK: Landspokal Cup
16:30Nordsjälland - Aarhus -:-19:00Silkeborg - Fredericia -:-
DANMARK: Elitedivisionen Women - Direktkval
14:00B93 D - Aalborg D -:-DANMARK: Elitedivisionen Women - Mästerskapsslutspel
15:00Köge D - KoldingQ D -:-DJIBOUTI: Division 1
19:00ASC Hayab - Garde-Cotes -:-21:00Port - CF GR/SIAF -:-
ECUADOR: Liga Pro - Första rundan
01:00LDU Quito - Imbabura -:-ENGLAND: Championship
13:30Bristol City - Leicester -:-14:00Millwall - West Brom -:-
16:00Cardiff - Sunderland -:-
16:00Huddersfield - Coventry -:-
16:00Hull - Stoke -:-
16:00Norwich - Plymouth -:-
16:00Preston - Rotherham -:-
16:00QPR - Birmingham -:-
16:00Sheffield Wed - Swansea -:-
16:00Southampton - Middlesbrough -:-
18:30Blackburn - Ipswich -:-
21:00Watford - Leeds -:-
ENGLAND: League One
16:00Barnsley - Cambridge Utd -:-16:00Derby - Blackpool -:-
16:00Exeter - Charlton -:-
16:00Fleetwood - Cheltenham -:-
16:00Lincoln - Leyton Orient -:-
16:00Peterborough - Carlisle -:-
16:00Port Vale - Bristol Rovers -:-
16:00Reading - Northampton -:-
16:00Shrewsbury - Oxford Utd -:-
16:00Stevenage - Bolton -:-
16:00Wigan - Burton -:-
16:00Wycombe - Portsmouth -:-
ENGLAND: League Two
16:00Accrington - Morecambe -:-16:00AFC Wimbledon - Harrogate -:-
16:00Barrow - Grimsby -:-
16:00Bradford City - Tranmere -:-
16:00Colchester - Newport -:-
16:00Crawley - Doncaster -:-
16:00Forest Green - Stockport -:-
16:00Gillingham FC - Crewe -:-
16:00Milton Keynes - Walsall -:-
16:00Salford - Sutton -:-
16:00Swindon - Notts Co -:-
16:00Wrexham - Mansfield -:-
ENGLAND: National League
16:00Boreham Wood - Dagenham & Red. -:-16:00Dorking - Bromley -:-
16:00Ebbsfleet - Southend -:-
16:00Gateshead - Rochdale -:-
16:00Hartlepool - Halifax -:-
16:00Kidderminster - Altrincham -:-
16:00Maidenhead - Aldershot -:-
16:00Oldham - AFC Fylde -:-
16:00Oxford City - Wealdstone -:-
16:00Solihull Moors - Barnet -:-
16:00Woking - Eastleigh -:-
16:00York City - Chesterfield -:-
ENGLAND: National League North
14:00Gloucester - Brackley Town -:-16:00Alfreton - Rushall -:-
16:00Banbury - Hereford -:-
16:00Blyth - Curzon Ashton -:-
16:00Boston Utd. - Peterborough Sports -:-
16:00Buxton - Chester -:-
16:00Darlington - Chorley -:-
16:00Farsley - Southport -:-
16:00Scarborough - Warrington -:-
16:00Scunthorpe - King’s Lynn -:-
16:00South Shields - Spennymoor -:-
16:00Tamworth - Bishop's Stortford -:-
ENGLAND: National League South
16:00Bath - Weymouth -:-16:00Chelmsford - Dartford -:-
16:00Eastbourne Boro - Maidstone Utd -:-
16:00Farnborough - Chippenham -:-
16:00Hampton & Richmond - Tonbridge -:-
16:00Havant & W - Worthing -:-
16:00Hemel Hempstead - Aveley -:-
16:00St. Albans - Braintree -:-
16:00Welling - Dover -:-
16:00Weston-super-Mare - Taunton -:-
16:00Yeovil - Torquay -:-
18:00Truro City - Slough -:-
ENGLAND: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Whitby -:-ENGLAND: Southern League Central Division
16:00Hitchin - Needham Market -:-16:00Telford - Redditch -:-
ENGLAND: Southern League South Division
16:00Basingstoke - Gosport -:-16:00Chesham United - Hayes & Yeading -:-
16:00Hungerford - Bracknell -:-
16:00Poole - AFC Totton -:-
ENGLAND: Isthmian League Premier Division
16:00Cray Wanderers - Chatham -:-16:00Folkestone Invicta - Lewes -:-
16:00Haringey - Hastings -:-
20:45Concord Rangers - Carshalton Ath. -:-
ENGLAND: Premier League 2
13:00UppskjutenCrystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-ENGLAND: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Crewe U21 -:-14:00Charlton U21 - Bournemouth U21 -:-
ENGLAND: Premier League U18
12:00Middlesbrough U18 - Sunderland U18 -:-ESTLAND: Meistriliiga
13:30Kuressaare - Tallinna Kalev -:-ESTLAND: Meistriliiga Women
13:00Saku Sporting D - Tabasalu D -:-13:00Viimsi JK D - Tallina Kalev D -:-
16:00F. Tallinn D - FC Ararat D -:-
18:00Tammeka Tartu D - Polva Lootos D -:-
ETHIOPIA: Premier League
14:00Adama City - St. George -:-17:00Hadiya Hossana - Hambericho Durame -:-
FRANKRIKE: National
19:30Chateauroux - Martigues -:-19:30Cholet - Red Star -:-
19:30Dijon - Nimes -:-
19:30Le Mans - Epinal -:-
19:30Marignane GCB - Versailles -:-
FRANKRIKE: Division 1 - Damer
21:00Paris FC D - Montpellier D -:-FÖRENADE ARABEMIRATEN: UAE League
19:00Al-Wahda - Al-Ahli Dubai -:-19:00Ittihad Kalba - Ajman -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Dila Gori - Iberia 1999 -:-17:00Kolkheti 1913 - Telavi -:-
18:00Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi -:-
GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
16:00Loco. Tbilisi - Shturmi -:-INDIEN: I-League 2
11:30Kenkre - Bengaluru Utd -:-11:30SC Bengaluru - United SC -:-
INDONESIEN: Liga 1
14:30Barito Putera - PSIS Semarang -:-14:30Madura United - PSS Sleman -:-
14:30PSM Makassar - Borneo -:-
IRLAND: Premier Division
20:45Derry City - Galway -:-20:45Drogheda - St. Patricks -:-
20:45Shamrock Rovers - Bohemians -:-
20:45Shelbourne - Dundalk -:-
20:45Waterford - Sligo Rovers -:-
IRLAND: Division 1
20:45Bray - Cobh Ramblers -:-20:45Cork City - Athlone -:-
20:45Kerry - Wexford -:-
20:45Longford - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Finn Harps -:-
ISLAND: League Cup Women - Slutspel
14:00Valur D - Breidablik D -:-ISRAEL: Leumit League
14:00Hapoel Afula - Hapoel I. R. Lezion -:-14:00Hap. Ramat Gan - Ironi Tiberias -:-
14:00H. Kfar Saba - Sektzya Ness Ziona -:-
14:00Kiryat Shmona - Hapoel Umm al-Fahm -:-
14:00Nof Hagalil - Bnei Yehuda -:-
ISRAEL: Liga Alef North
11:35Ironi Nesher - Hapoel Raanana -:-12:00Akei Nazareth - M. Kiryat Ata-Bialik -:-
12:00Hapoel Kaukab - Tzeirey Um El Fahem -:-
12:15Maccabi Nujeidat Ahmad - MS Tira -:-
ISRAEL: Liga Alef South
11:00Ironi Modiin - Nordia Jerusalem -:-11:40SC Dimona - H. Bikat Hayarden -:-
11:45M. Ironi Ashdod - Maccabi Yavne -:-
12:30H. Bnei Lod - Hapoel Herzliya -:-
12:30M. Ironi Kiryat Malachi - H. Marmorek -:-
ITALIEN: Serie D - Group C
14:30Campodarsego - Union Clodiense -:-15:30Virtus Bolzano - Este -:-
ITALIEN: Primavera 2
14:30Salernitana U19 - Monopoli U19 -:-14:30Spal U19 - Vicenza U19 -:-
15:00Brescia U19 - AlbinoLeffe U19 -:-
15:30Cittadella U19 - Udinese U19 -:-
ITALIEN: Serie A Women - Mästerskapsslutspel
18:30Inter D - Roma D -:-ITALIEN: Serie B Women
14:30Cesena D - Lazio D -:-JAPAN: J1 League
11:00Verdy - Kyoto -:-JORDAN: Premier League
20:30Al Salt - Sahab -:-KAMERUN: Elite Two - Mästerskapsslutspel
13:30Dragon de Yaounde - Eding Sport -:-15:30Tonnerre - Aigle Moungo -:-
KINA: Super League
12:35Shenzhen Xinpengcheng - Cangzhou -:-KINA: Super League Women
08:00Shaanxi Changan D - Yongchuan Chashan D -:-KONGO: Ligue 1
15:00CARA Brazzaville - Cheminots -:-15:00Leopard - AS BNG -:-
15:00V. Club Mokanda - Kondzo -:-
18:00Juk - Nathalys -:-
KROATIEN: HNL
15:50Istra 1961 - Lok. Zagreb -:-18:00S. Belupo - Osijek -:-
KROATIEN: Prva NL
13:45Cibalia - Zrinski Osjecko -:-15:30Solin - Jarun -:-
KROATIEN: Druga NL
15:30Bjelovar - Grobnican -:-15:30H. Dragovoljac - Dugo Selo -:-
15:30Kustosija - Jadran LP -:-
15:30Opatija - Zdralovi -:-
18:00Karlovac - Hrvace -:-
KROATIEN: 1. HNL Women
13:00Hajduk Split D - Dinamo Maksimir D -:-KUWAIT: Premier League - Mästerskapsslutspel
19:30Al-Fahaheel - Al Qadisiya -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
08:30Aldier - Kara Balta -:-10:30Abdish-Ata - Alay Osh -:-
LETTLAND: Virsliga
15:00Jelgava - Metta/LU -:-LETTLAND: 1. Liga Women
13:00Rigas D - Iecava D -:-15:00Riga FC D - FK Olaine D -:-
LIBANON: Premier League - Förlorarrunda
13:15Tadamon - Tripoli -:-LITAUEN: A Lyga
18:00Banga Gargzdai - Dziugas Telsiai -:-LITAUEN: I Lyga
17:00FK Panevezys 2 - BE1 NFA -:-17:00Kauno Zalgiris 2 - Nevezis Kedainiai -:-
17:00Siauliai 2 - Neptunas -:-
MACAO: Elite League
12:00Gala - University of Macau -:-14:00Tak Chun Ka I - Hang Sai -:-
MAROCKO: Coupe du Trone
29'Kawkab Marrakech - Hassania Agadir 0:029'Maghreb Fez (Mar) - IR Tanger 0:0
23:00Chabab Mohammedia - Youssoufia Berrechid -:-
23:00Olympique Khouribga - Difaa El Jadidi -:-
MAURITANIA: Ligue 1
23:30Ksar - Entou -:-01:30ASAC Concorde - Chemal -:-
01:30Garde Nationale - Nouakchott King's -:-
23:30Tevragh-Zeina - Inter Nouakchott -:-
MEXIKO: Liga de Expansion MX - Clasura
02:05Atl. Morelia - Venados -:-04:05Dorados de Sinaloa - Atlante -:-
MEXIKO: Liga Premier Serie A
17:00Correcaminos 2 - Saltillo -:-MEXIKO: Liga Premier Serie B
19:00Dongu - Caja Oblatos -:-00:00Poza Rica - Ayense -:-
MEXIKO: Liga MX U23 - Clasura
16:00Club America U23 - Atl. San Luis U23 -:-17:00Mazatlan FC U23 - Club Tijuana U23 -:-
MEXIKO: Liga MX Women - Clasura
04:00Monterrey D - Club Tijuana D -:-22:45Cruz Azul D - Club America D -:-
00:00Queretaro D - Necaxa D -:-
MOLDAVIEN: Super Liga - Nedflyttningsgrupp
14:00Sparta Selemet - Saxan Gagauz Yeri -:-MONGOLIA: Premier League
12:15Bavarians - Khovd -:-NEDERLÄNDERNA: Eerste Divisie
20:00Breda - Maastricht -:-20:00De Graafschap - Jong AZ -:-
20:00Den Bosch - Dordrecht -:-
20:00Den Haag - Groningen -:-
20:00Eindhoven - Cambuur -:-
20:00FC Emmen - Jong Ajax -:-
20:00Helmond - Willem II -:-
20:00Telstar - Jong Utrecht -:-
20:00Venlo - Oss -:-
NEDERLÄNDERNA: Derde Divisie
19:00Kloetinge - Hoek -:-NORDIRLAND: Irish Cup
20:45Glentoran - Linfield -:-PERU: Liga 1 - Apertura
02:00A. Lima - Los Chankas -:-PERU: Liga Women
16:30UNSAAC D - Dep. Municipal D -:-POLEN: III Liga - Group I
12:00Jagiellonia II - Skierniewice -:-19:26Bron Radom - T. Mazowiecki -:-
POLEN: III Liga - Group II
12:00Pogon Szczecin II - Blekitni Stargard -:-14:00Solec Kujawski - Swit Skolwin -:-
15:30Luzino - Notec Czarnkow -:-
POLEN: III Liga - Group III
13:00Gornik Z. II - Kluczbork -:-16:00Warta Gorzow - Gwarek Tarnowskie Gory -:-
POLEN: III Liga - Group IV
15:30Ostrowiec - Sokol Sieniawa -:-POLEN: Central Youth League
12:00Cracovia U19 - Arka U19 -:-PORTUGAL: Liga Portugal
16:30Gil Vicente - Famalicao -:-19:00Benfica - Chaves -:-
21:30Estrela - Sporting -:-
PORTUGAL: Liga Portugal 2
12:00Os Belenenses - Feirense -:-15:00Ferreira - Oliveirense -:-
16:30Tondela - Vilaverdense -:-
PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group A
16:00CDC Montalegre - Limianos -:-PORTUGAL: Campeonato de Portugal - Group C
16:00Uniao de Coimbra - Alverca B -:-PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Nedflyttningsgrupp
11:30Leixoes U23 - Academico Viseu U23 -:-PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Mästerskapsslutspel
12:00Farense U19 - Vitoria Guimaraes U19 -:-QATAR: QSL
19:30Shamal - Al Ahli Doha -:-19:30Umm-Salal - Muaither SC -:-
RUMÄNIEN: Liga 1 - Mästerskapsslutspel
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - CFR Cluj -:-RUMÄNIEN: Liga 1 - Nedflyttningsgrupp
16:30FC Voluntari - FC Hermannstadt -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 1 - Nedflyttningsgrupp
14:00Aerostar - Brodoc -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 2 - Nedflyttningsgrupp
14:00CSM Ramnicu Sarat - Sutesti -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 3 - Uppflyttningsgrupp
14:00Calarasi - Agricola Borcea -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 4 - Nedflyttningsgrupp
14:00FC Pucioasa - Paulesti -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 4 - Uppflyttningsgrupp
14:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-14:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 5 - Nedflyttningsgrupp
14:00Odorheiu - SR Brasov -:-14:00Sepsi Sf. Gheorghe 2 - V. Curita -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 6 - Nedflyttningsgrupp
14:00Sporting Rosiori - Petrolul Potcoava -:-14:00Unirea Bascov - Curtisoara -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 6 - Uppflyttningsgrupp
14:00Ramnicu Valcea - Vedita Colonesti -:-16:00Cetatea - Viitorul Daesti -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 7 - Nedflyttningsgrupp
14:00CS U Craiova 2 - Turceni -:-14:00Gilortul Tg. Carbunesti - U Craiova 1948 2 -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 7 - Uppflyttningsgrupp
14:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSM Deva -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 8 - Nedflyttningsgrupp
14:00Avantul Periam - Teuz Cermei -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 9 - Nedflyttningsgrupp
14:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-14:00Targu Mures 1898 - Industria Galda -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 9 - Uppflyttningsgrupp
14:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 10 - Nedflyttningsgrupp
14:00Baile Felix - Baia Mare -:-14:00Sanatatea Cluj - Satu Mare -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 10 - Uppflyttningsgrupp
14:00CSM Zalau - Sighetu Marmatiei -:-RWANDA: Premier League
14:00Amagaju - Marines -:-RYSSLAND: Premier League
17:30Din. Moskva - FK Rostov -:-RYSSLAND: Youth League
09:00Ural U19 - CSKA Moscow U19 -:-11:00Dynamo Moscow U19 - Fakel Voronezh U19 -:-
11:00Nizhny Novgorod U19 - FK Rostov U19 -:-
13:00Chertanovo M. U19 - FK Orenburg U19 -:-
13:00Krylya Sovetov Samara U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
15:00Konoplev Academy U19 - FK Strogino Moscow U19 -:-
15:00Sochi U19 - Kazan U19 -:-
15:00Sp. Moscow U19 - Lok. Moskva U19 -:-
15:00Zenit U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
17:00Baltika U19 - Krasnodar U19 -:-
SAUDIARABIEN: Saudi Professional League
20:00Al Akhdoud - Al Raed -:-20:00Al-Ettifaq - Al Ahli SC -:-
20:00Al-Ittihad - Al Feiha -:-
20:00Al-Taawon - Al Hazem -:-
20:00Damac - Al Khaleej -:-
SAUDIARABIEN: Division 1
19:30Al Adalah - Al Taraji -:-19:45Al-Faysaly - Al Kholood -:-
19:45Al-Qaisumah - Al Safa -:-
20:00Al Arabi - Al Qadisiya -:-
20:00Al Jabalain - Ohod -:-
SCHWEIZ: Challenge League
19:30Nyonnais - Sion -:-19:30Xamax - Schaffhausen -:-
20:15Bellinzona - Aarau -:-
SERBIEN: Super Liga
14:00Cukaricki - Novi Pazar -:-16:00Radnik - Vojvodina -:-
18:00IMT Novi Beograd - Zeleznicar Pancevo -:-
18:00TSC - Vozdovac -:-
SERBIEN: Prva Liga
15:00Jedinstvo U. - Metalac GM -:-15:00Radnicki Beograd - Sloboda -:-
19:00Dubocica - Macva -:-
SERBIEN: Srpska Liga - Belgrade
16:00BASK - Zemun -:-SIERRA LEONE: Premier League
17:15UppskjutenSLIFA - Bhantal -:-17:15UppskjutenWilberforce Strikers - Old Edwardians -:-
SKOTTLAND: Championship
20:45Ayr - Airdrieonians -:-SLOVAKIEN: Nike liga - Mästerskapsslutspel
17:30Ruzomberok - Dun. Streda -:-SLOVAKIEN: 2. liga
10:30Slovan Bratislava B - Presov -:-12:00Trebisov - Petrzalka -:-
15:00Puchov - Dolny Kubin -:-
17:00Pohronie - Komarno -:-
SLOVAKIEN: 3. Liga - West
12:00Raca - Podkonice -:-15:00Malacky - Sered -:-
15:00Zvolen - AFC Nove Mesto -:-
SLOVAKIEN: 4. liga - West
15:00Crystal - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-15:00Hurbanovo - Pata -:-
SLOVENIEN: Prva liga
15:00Rogaska - Bravo -:-17:30Maribor - Radomlje -:-
20:15Domzale - Mura 05 -:-
SLOVENIEN: 2. SNL
15:00Ilirija - Triglav -:-15:30Jadran Dekani - Tabor Sezana -:-
18:30NK Krka - Fuzinar -:-
18:30Rudar - Tolmin -:-
SLOVENIEN: 3. SNL - West
19:00Tinex Sencur - Ljubljana Svoboda -:-SLOVENIEN: 1. SZNL Women
15:30Olimpija D - Radomlje D -:-SPANIEN: LaLiga2
20:30Burgos CF - Espanyol -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Group 3
17:00Torina - Escobedo -:-17:30Laredo - Vimenor -:-
SPANIEN: Tercera RFEF - Group 5
11:45UE Tona - Castelldefels -:-12:00Prat - Olot -:-
12:00Vilafranca - Grama -:-
16:00Rapitenca - Mollerussa -:-
SPANIEN: Tercera RFEF - Group 6
11:30Castellonense - Castellon B -:-17:00Utiel - Ontinyent 1931 -:-
SPANIEN: Tercera RFEF - Group 7
12:00Tres Cantos - Parla -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Group 11
17:00Felanitx - Santanyi -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Group 12
13:00Las Palmas B - Villa Santa Brigida -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Group 13
12:00Deportiva Minera - UCAM Murcia B -:-SPANIEN: Tercera RFEF - Group 14
12:00Fuente de Cantos - Azuaga -:-12:30Olivenza - Jaraiz -:-
SPANIEN: Tercera RFEF - Group 16
12:00Casalarreina - Alfaro -:-SURINAM: SML
00:00Broki - PVV -:-SVERIGE: Division 1 - Norra
14:00Vasalunds IF - Karlbergs BK -:-16:00FBK Karlstad - Täby FK -:-
SVERIGE: Division 1 - Södra
13:00Lunds BK - FC Rosengård -:-14:00Torns IF - Torslanda IK -:-
15:00Falkenbergs FF - FC Trollhättan -:-
SVERIGE: Division 2 - Norrland
15:00Team TG FF - IFK Luleå -:-SVERIGE: Division 2 - Norra Götaland
14:00Ahlafors IF - Lidköpings FK -:-14:00BK Forward - Grebbestads IF -:-
14:00Herrestads AIF - IFK Kumla -:-
14:00IK Gauthiod - Vänersborgs FK -:-
14:00Saffle SK - Stenungsunds IF -:-
16:00Kongahälla - Motala AIF -:-
SVERIGE: Division 2 - Norra Svealand
13:00Viggbyholm - Österåker United FK -:-14:00Enköping SK - FC Gute -:-
SVERIGE: Division 2 - Södra Götaland
13:00IFK Karlshamn - IFK Hässleholm -:-13:00Österlen FF - Nosaby -:-
15:00Kristianstad - Simrishamn -:-
SVERIGE: Division 2 - Södra Svealand
13:00Enskede IK - Nyköpings BIS -:-13:00Smedby AIS - IF Sylvia -:-
SVERIGE: Division 2 - Västra Götaland
14:00Astrio - IK Tord -:-14:00Laholms FK - Ockero -:-
16:00Hittarps IK - Bergdalens IK -:-
19:00Varbergs GIF - Sävedalens IF -:-
SYDAMERIKA: South American Championship Women U17 - Sista gruppen
00:30Ecuador U17 D - Paraguay U17 D -:-SYDKOREA: WK League Women
08:00Boeun Sangmu D - Incheon Hyundai Steel D -:-11:00Hwacheon D - Sejong Sportstoto D -:-
11:00Seoul D - Gyeongju D -:-
11:00Suwon FC D - Changnyeong D -:-
TJECKIEN: FNL
18:00Brno - Sparta Prague B -:-18:00Jihlava - Dukla Prague -:-
18:00Opava - Kromeriz -:-
18:00Pribram - Vlasim -:-
TJECKIEN: CFL - Group A
10:15Admira Prague - Vltavin -:-10:30Ceske Budejovice B - Kraluv Dvur -:-
15:00Hostoun - Povltavska FA -:-
16:30Domazlice - Plzen B -:-
18:00Pisek - Dukla Prague B -:-
TJECKIEN: CFL - Group B
10:30Kolin - Jablonec B -:-15:00Banik Most-Sous - Mlada Boleslav B -:-
16:00Velvary - Teplice B -:-
16:30Zivanice - Hradec Kralove B -:-
18:00Usti n. L. - Chlumec nad Cidlinou -:-
TJECKIEN: MSFL
15:00Blansko - Start Brno -:-15:00Hodonin - Zlinsko -:-
15:00Uhersky Brod - Zlin B -:-
15:30FK Frydek-Mistek - Karvina B -:-
17:00SK Hranice - Bohunice -:-
TJECKIEN: Division A
14:00Marianske Lazne - Cesky Krumlov -:-16:30Klatovy - Petrin Plzen -:-
TJECKIEN: Division B
10:00Olympie Brezova - Hrebec -:-10:15Brandys n. Labem - Louny -:-
10:15Meteor Prague - Slany -:-
10:15Neratovice - Chomutov -:-
10:15Ujezd Prague - Steti -:-
14:00Cesky Brod - Ostrov -:-
TJECKIEN: Division C
10:30Dobrovice - Caslav -:-10:30Spoje Prague - Velke Hamry -:-
16:00Hlinsko - Turnov -:-
TJECKIEN: Division D
11:00Zdirec n. D. - Velka Bites -:-15:00Lanzhot - Zdar na Sazavou -:-
15:00Lisen B - Velke Mezirici -:-
15:00Slavoj Polna - Pelhrimov -:-
TJECKIEN: Division E
10:30Slavicin - Batov -:-15:00Holesov - Vsetin -:-
15:00Prerov - Novy Jicin -:-
15:00Skastice - HFK Olomouc -:-
TJECKIEN: Division F
10:15Vratimov - Havirov -:-14:00Bridlicna - Valasske Mezirici -:-
TJECKIEN: Jihocesky KP
10:15Mirovice - Trebon -:-15:00Hluboka nad Vltavou - Trebetice -:-
15:00Olesnik - Malse Roudne -:-
TJECKIEN: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - SK Krumvir -:-10:30Svratka Brno - Bystrc -:-
11:00Moravska Slavia - Rajecko -:-
15:00Mutenice - Bosonohy -:-
15:30Boskovice - Letovice - Rajhradice -:-
15:30Kunstat - Ratiskovice -:-
15:30Sparta Brno - Lednice -:-
TJECKIEN: Moravskoslezsky KP
13:00Dolni Datyne - Kravare -:-13:00Koberice - Cesky Tesin -:-
15:00Orlova - Haj ve Slezsku -:-
TJECKIEN: Plzensky KP
10:15Petrin Plzen B - Sokol Lhota -:-11:30Kaznejov - Horni Briza -:-
15:00Plzen-Cernice - Rapid Plzen -:-
TJECKIEN: Prazsky prebor
10:15Branik - Dukla JM -:-10:15Podoli Praha - CAFC -:-
10:30Tempo Prague - Predni Kopanina -:-
10:30Uhrineves - Kralovice -:-
12:30Vysehrad - Kolovraty -:-
15:00Motorlet Prague B - Stresovice -:-
15:30Dolni Chabry - Zlicin -:-
15:30Zizkov B - Treboradice -:-
TJECKIEN: Stredocesky KP
10:15SK Doksy - Libis -:-14:00Porici n. S. - Dobris -:-
15:00Mnichovohradistsky SK - Tuchlovice -:-
TJECKIEN: Ustecky KP
10:15Modlany - Krupka -:-10:30Litomericko - Vilemov -:-
10:30Srbice - Nestemice -:-
11:00Zatec - Brna -:-
13:00Probostov - Oldrichov -:-
14:00FK Jilove - Ledvice -:-
TJECKIEN: Zlinsky KP
15:00Napajedla - Kvasice -:-TJECKIEN: U19 League
10:00Liberec U19 - Zlin U19 -:-TJECKIEN: 2. Liga Women
14:00Lisen D - Teplice D -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
11:00Merw - Kopetdag Asgabat -:-12:00Sagadam - FC Asgabat -:-
TYSKLAND: Regionalliga Nordost
13:00Hertha II - Lokomotive Leipzig -:-TYSKLAND: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Geestemunde -:-UGANDA: Premier League
14:00Airtel Kitara - BUL -:-14:00Wakiso Giants - NEC FC -:-
UKRAINA: Persha Liga - Nedflyttningsgrupp
11:30Podillya Khmelnytskyi - Kremin -:-UKRAINA: Persha Liga - Uppflyttningsgrupp
11:00FSC Mariupol - Prykarpattya -:-12:00Karpaty Lviv - Viktoria -:-
14:00Livyi Bereg - Ahrobiznes Volochysk -:-
UKRAINA: Druha Liga
12:00Chaika - Zvyagel -:-UKRAINA: U19 League
11:00Minaj U19 - Oleksandriya U19 -:-11:00Veres Rivne U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
11:00Zhytomyr U19 - Ch. Odessa U19 -:-
12:00Obolon Kiev U19 - Shakhtar U19 -:-
UNGERN: OTP Bank Liga
20:00Puskas Academy - Fehervar FC -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
16:30Cerro Largo - Racing Montevideo -:-20:00Penarol - Nacional -:-
URUGUAY: Copa Uruguay
00:30UppskjutenRiver Plate - Defensor Sp. -:-USA: USL Championship
00:00North Carolina - Hartford Athletic -:-USA: MLS Next Pro
29'Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 0:000:00Chicago Fire II - Philadelphia II -:-
01:00Houston Dynamo 2 - Austin FC II -:-
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity -:-00:00Lexington - Greenville -:-
USA: NISA
22:00UppskjutenClub de Lyon - Capo -:-22:00UppskjutenMichigan Stars - Irvine Zeta -:-
USA: NWSL Women
00:00Orlando Pride D - Chicago D -:-UZBEKISTAN: Super League
15:00OKMK - Bunyodkor -:-15:15Qizilqum - Lok. Tashkent -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
11:30Olimpik-Mobiuz - Mashal Muborak -:-WALES: Cymru Premier - Mästerskapsslutspel
13:30Connah's Q. - Newtown -:-WALES: Cymru Premier - Nedflyttningsgrupp
13:30Barry - Penybont -:-13:30Colwyn Bay - Aberystwyth -:-
13:30Pontypridd - Haverfordwest -:-
WALES: Cymru South
15:00Baglan Dragons - Llantwit Major -:-15:00Carmarthen - Cwmbran Celtic -:-
15:30Afan Lido - Abergavenny Town -:-
15:30Ammanford - Caerau Ely -:-
15:30Llanelli - Pontardawe -:-
15:30Trefelin - Goytre Utd -:-
20:30Cambrian & Clydach - Abertillery Bluebirds -:-
WALES: Cymru North
15:30Buckley - Guilsfield -:-15:30Gresford - Ruthin -:-
15:30Llandudno - Holywell -:-
15:30Llanidloes - Chirk AAA FC -:-
15:30Mold Alexandra - Caersws -:-
15:30Porthmadog - Airbus -:-
20:30Prestatyn - Flint -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos -:-21:00Zamora - Angostura -:-
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Maritimo -:-VÄRLD: Vänskapsmatcher klubblag
10:45HJK Helsinki (Fin) - PK-35 (Fin) -:-12:00Ekenas (Fin) - KaPa (Fin) -:-
12:00PEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
14:00InställtIlves (Fin) - Lahti (Fin) -:-
14:00VPS (Fin) - Jaro (Fin) -:-
15:30Klubi-04 (Fin) - SalPa (Fin) -:-
16:00Ilves (Fin) - AC Oulu (Fin) -:-
16:00Mariehamn (Fin) - KTP (Fin) -:-
VÄRLD: Internationella vänskapsmatcher - Damer
18:00Japan U16 D - Sverige U16 D -:-18:15Frankrike U16 D - Mexiko U16 D -:-
VÄRLD: Vänskapsmatcher klubblag - Damer
12:00Trelleborgs FF D (Swe) - Vittsjö D (Swe) -:-13:00IF Brommapojkarna D (Swe) - Gamla Upsala D (Swe) -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Highlanders (Zim) - Simba Bhora -:-14:00Hwange - Bulawayo Chiefs -:-
14:00Yadah - Dynamos (Zim) -:-
ÖSTERRIKE: Bundesliga - Nedflyttningsgrupp
19:30Austria Wien - BW Linz -:-ÖSTERRIKE: 2. Liga
18:10Leoben - Kapfenberg -:-18:10St. Polten - Amstetten -:-
20:30Ried - Grazer AK -:-
ÖSTERRIKE: Regionalliga East
19:00Drassburg - Neusiedl -:-19:00Marchfeld - TWL Elektra -:-
19:30Ardagger - Wiener -:-
19:30Kremser - SV Oberwart -:-
19:30Traiskirchen - SK Rapid (Am) -:-
ÖSTERRIKE: Regionalliga Central
19:00Bad Gleichenberg - Voitsberg -:-19:00Gleisdorf - Wolfsberger (Am) -:-
19:00LASK (Am) - Vocklamarkt -:-
19:00SPG Wels - Deutschlandsberger -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - ASK Klagenfurt -:-
19:00Weiz - Allerheiligen -:-
ÖSTERRIKE: Regionalliga West
18:00Motz/Silz - SC Imst -:-18:30Saalfelden - Wolfurt -:-
19:00Schwaz - TSV St. Johann -:-
ÖSTERRIKE: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Edelserpentin -:-19:30Leithaprodersdorf - Deutschkreutz -:-
19:30Marz - USVS Rudersdorf -:-
19:30Parndorf - Halbturn -:-
20:00Pinkafeld - Schattendorf -:-
ÖSTERRIKE: Niederosterreich
19:30Ortmann - Schrems -:-19:30SCU Kilb - Langenrohr -:-
19:30Zwettl - Kottingbrunn -:-
20:00W. Neustadt - Korneuburg -:-
ÖSTERRIKE: Oberosterreich
18:00Perg - Edelweiss -:-19:00Oedt - Leonfelden -:-
19:00Schallerbach - Micheldorf -:-
ÖSTERRIKE: Salzburg
18:00Grodig - UFC Siezenheim -:-18:00Seekirchen - TSU Bramberg -:-
19:00Adnet - Golling -:-
19:00Burmoos - UFC Hallein -:-
19:00Eugendorf - SAK 1914 -:-
19:00Puch - Union Henndorf -:-
19:30Kuchl - Strasswalchen -:-
ÖSTERRIKE: Steiermark
19:00Koflach - Stadtwerke Bruck/Mur -:-19:00Lafnitz (Am) - Furstenfeld -:-
19:00SV Frauental - Heiligenkreuz -:-
19:00Tillmitsch - Kalsdorf -:-
19:00UFC Fehring - Ilzer SV -:-
ÖSTERRIKE: Tirol
19:00Fugen - Vols -:-19:00Tirol (Am) - SC Kundl -:-
19:30Kitzbuhel - FC Volders -:-
Spela på Fotboll från din mobil med bet365!
Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »
m.Flashscore.se erbjuder live fotboll resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.