Handboll » 28.04.2024 » Alla matcher
Spela på Handboll från din mobil med bet365!
FRANKRIKE: Starligue
17:00PSG - Dunkerque 34:27NORGE: REMA 1000-ligaen - Direktkval
18:00Melhus - Kristiansand 29:25SPANIEN: Liga ASOBAL
12:00Puente Genil - Nava 28:3217:00Cuenca - Benidorm 24:24
18:30Atl. Valladolid - Granollers 36:30
TYSKLAND: Bundesliga
15:00Stuttgart - Hamburg 35:2616:30Bergischer - Erlangen 28:25
DANMARK: Herre Handbold Ligaen - Vinnarrunda
18:00Aalborg - Ribe-Esbjerg 32:3219:45Bjerringbro/Silkeborg - Mors 39:24
DANMARK: Kvindeligaen Women - Nedflyttningsgrupp
15:00Ringkobing D - Bjerringbro D 30:27ESTLAND: Meistriliiga - Slutspel
16:00Polva Serviti - Raasiku/Mistra 31:15EUROPA: Champions League Damer - Slutspel
14:00Bietigheim D - Odense D 30:2616:00CSM Bucuresti D - Metz D 24:27
EUROPA: European Cup
17:00Minaur Baia Mare (Rou) - Valur (Ice) 24:30EUROPA: European Cup Women
16:00Benfica D (Por) - Michalovce D (Svk) 30:30EUROPA: MOL Liga Women - Platser
14:30Dunajska Streda D - Sala D 36:31EUROPA: MOL Liga Women - Play Out
16:00Poruba D - Zlin D 31:28FRANKRIKE: Division 1 Women
15:00Plan de Cuques D - Chambray Touraine D 27:27ISLAND: Olis Deildin - Slutspel
20:30FH Hafnarfjordur - IBV Vestmannaeyjar 28:29KROATIEN: Premijer liga - Nedflyttningsgrupp
17:00Trogir - Metkovic 30:3218:00Osijek - Rudar 33:26
KROATIEN: 1. HRL Women
15:30Koka D - Sesvete D 35:3117:00Zamet D - Dugo Selo D 31:28
19:30Lok. Zagreb D - Zrinski D 30:22
19:30Rudar Labin D - Dalmatinka D 27:19
20:00Split 2010 D - Osijek D 24:27
MALTA: 1st Division - Förlorarrunda
15:00Zebbug - Valletta 22:3216:45Hamrun Spartans - HMS 41:21
MONTENEGRO: Prva liga
19:00Berane - Mornar 28:34NEDERLÄNDERNA: Eredivisie
14:00BFC - Feyenoord 40:2014:00Tachos - PSV Handbal 37:23
14:15Bevo HC 2 - Watersley 34:26
NEDERLÄNDERNA: HandbalNL League
16:00Limburg Lions - KRAS/Volendam 28:25NEDERLÄNDERNA: Eredivisie Women - Förlorarrunda
13:30Boer'n Trots Kaas D - KRAS/Volendam D 40:3314:45PSV Handbal D - E&O D 23:30
NEDERLÄNDERNA: Eredivisie Women - Vinnarrunda
15:00Quintus D - Vlug en Lenig D 34:23NORGE: REMA 1000-ligaen women - Direktkval
16:30Follo D - Volda D 26:19NORGE: REMA 1000-ligaen women - Slutspel
18:00Oppsal D - Storhamar D 27:39NORTH MACEDONIA: Superleague - Förlorarrunda
18:00RK Aerodrom - Prilep 0:10NORTH MACEDONIA: Superleague Women
13:30Gevgelija D - Despina D 20:3214:00ZRK Skopje D - Cair D 24:40
14:30Vardar SCJS D - Struzanka D 39:24
16:30Shampion D - Spartak D 31:36
POLEN: Superliga - 5:e-8:e plats
18:00Ostrow Wielkopolski - MMTS Kwidzyn 33:28POLEN: Superliga - Förlorarrunda
16:00Gwardia Opole - Piotrkowianin Piotrkow 27:2618:00Zaglebie - Wybrzeze Gdansk 36:37
POLEN: Superliga - Slutspel
15:00Wisla Plock - Zabrze 34:19POLEN: Central League
17:30Slask Wroclaw - Wielun 32:17POLEN: I Liga
14:00UMCS Lublin - Konskie 23:1916:00Wejherowo - Olsztyn 42:41
18:00Morag - USAR Kwidzyn 29:25
18:00Przemysl - Viret Zawiercie 33:35
POLEN: Superliga Damer - Vinnarrunda
16:00Piotrcovia D - Zaglebie D 22:26POLEN: Central League Women
15:00AZS Poznan D - Legnica D 29:2617:00Jelenia Gora D - Handball Warszawa D 31:29
POLEN: I Liga Women
16:00SMS ZPRP Lublin II D - San Jaroslaw D 32:24RUMÄNIEN: Liga Nationala
16:30CSM Bucuresti - Timisoara 24:2316:30CSM Focsani - Cluj 25:22
16:30Potaissa Turda - Sighisoara 43:33
16:30Vaslui - Buzau 27:26
RYSSLAND: Superleague - Play Out
14:00Akbuzat - Saratov 26:35SERBIEN: Superliga Women - Play Out
18:00Radnicki D - Napredak D 26:28SLOVAKIEN: Extraliga - Slutspel
17:00Povazska Bystrica - Bojnice 27:20SLOVENIEN: 1.A DRL Women - Vinnarrunda
19:00Ajdovscina D - Krim D 17:34SPANIEN: Division de Honor Plata
12:00Burgos - Quabit Guadalajara 26:27SPANIEN: Division de Honor Women - Slutspel
14:00Porrino D - Guardes D 29:29SYDKOREA: H League - Slutspel
09:30Doosan - SK Hawks 24:19TJECKIEN: Extraliga - Play Out
11:30Hranice - Nove Veseli 21:25TJECKIEN: Extraliga Women
16:45Slavia Prague D - Lazne Kynzvart D 28:26TURKIET: Superlig Women
14:00Konyaalti D - Izmir BSB D 37:3115:00Gorele D - Tekirdag D 46:29
16:00Yalikavak D - Kastamonu D 31:26
TYSKLAND: 2. Bundesliga
17:00Grosswallstadt - Minden 27:2717:00Nordhorn-Lingen - Huttenberg 31:30
TYSKLAND: 1. Bundesliga Women
16:00Leverkusen D - Bad Wildungen D 27:24TYSKLAND: 2. Bundesliga Women
16:00Goppingen D - Kurpfalz Baren Ketsch D 43:1516:00Leipzig D - Rodertal D 32:27
ÖSTERRIKE: HLA - Slutspel
17:15Fuchse - Aon Fivers 28:3220:20Krems - Bregenz 30:21
ÖSTERRIKE: WHA Women
14:45Fuchse D - Graz D 26:28Spela på Handboll från din mobil med bet365!
Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »
m.Flashscore.se erbjuder live handboll resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.