UPPDATERA

Bordtennis » Idag » Alla matcher

LAG - HERRAR: Bundesliga (Tyskland)

19:00Saarbrucken - Bergneustadt -:-

LAG - DAMER: Europe Cup (Europa) - Slutspel

12:00Museo de la Almendra Francisco Morales D - Constanta D -:-

ÖVRIGA - HERRAR: Challenger Series (Tyskland)

08:30Cheaib D. (Leb) - Vos E. (Ger) -:-
09:10Valuch A. (Svk) - Longhino N. (Ger) -:-
09:50Liu Z. (Chn) - Pelz P. (Ger) -:-
10:30Henninger M. (Ger) - Happek S. (Ger) -:-
11:10Cheaib D. (Leb) - Valuch A. (Svk) -:-
11:50Liu Z. (Chn) - Longhino N. (Ger) -:-
12:30Henninger M. (Ger) - Pelz P. (Ger) -:-
13:10Happek S. (Ger) - Vos E. (Ger) -:-
13:50Cheaib D. (Leb) - Liu Z. (Chn) -:-
14:30Valuch A. (Svk) - Vos E. (Ger) -:-
15:10Happek S. (Ger) - Pelz P. (Ger) -:-
15:50Henninger M. (Ger) - Longhino N. (Ger) -:-
16:30Valuch A. (Svk) - Liu Z. (Chn) -:-
17:10Pelz P. (Ger) - Vos E. (Ger) -:-
17:50Happek S. (Ger) - Longhino N. (Ger) -:-
18:30Cheaib D. (Leb) - Henninger M. (Ger) -:-
19:10Liu Z. (Chn) - Vos E. (Ger) -:-
19:50Cheaib D. (Leb) - Happek S. (Ger) -:-
20:30Pelz P. (Ger) - Longhino N. (Ger) -:-
21:10Valuch A. (Svk) - Henninger M. (Ger) -:-
21:50Liu Z. (Chn) - Happek S. (Ger) -:-

ÖVRIGA - HERRAR: Liga Pro (CZ) (Tjeckien)

23:00Kacerovsky M. (Cze) - Dorazka J. (Cze) 3:1
23:00Kasinski Z. (Cze) - Vrabec D. (Cze) 3:2
23:00Polasek R. (Cze) - Zaskodny M. (Cze) 3:0
23:00Tonar L. (Cze) - Sucharda J. (Cze) 3:0
23:30Beranek J. (Cze) - Novak P. (Cze) 3:0
23:30Grill J. (Cze) - Janata T. (Cze) 3:2
23:30Kadavy S. (Cze) - Sobisek M. (Cze) 3:0
23:30Paril O. (Cze) - Benes R. (Cze) 3:0
00:00Louda J. (Cze) - Regner Mic. (Cze) 3:0
00:00Sklenar M. (Cze) - Klimenta M. (Cze) 1:3
00:30Sedlak M. sr (Cze) - Klement M. (Cze) 3:2
00:30Turek T. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 3:2
01:00Klimenta M. (Cze) - Huk M. (Cze) 3:0
01:00Regner Mic. (Cze) - Hofman D. (Cze) 1:3
01:30Louda J. (Cze) - Sedlak M. sr (Cze) 3:2
01:30Sklenar M. (Cze) - Turek T. (Cze) 3:1
02:00Hofman D. (Cze) - Klement M. (Cze) 3:0
Set 4Huk M. (Cze) - Kliuchuk R. (Ukr) 1:2
02:30Klimenta M. (Cze) - Turek T. (Cze) -:-
02:30Regner Mic. (Cze) - Sedlak M. sr (Cze) -:-
03:00Klement M. (Cze) - Louda J. (Cze) -:-
03:00Kliuchuk R. (Ukr) - Sklenar M. (Cze) -:-
03:30Sedlak M. sr (Cze) - Hofman D. (Cze) -:-
03:30Turek T. (Cze) - Huk M. (Cze) -:-
04:00Klement M. (Cze) - Regner Mic. (Cze) -:-
04:00Kliuchuk R. (Ukr) - Klimenta M. (Cze) -:-
04:30Hofman D. (Cze) - Louda J. (Cze) -:-
04:30Huk M. (Cze) - Sklenar M. (Cze) -:-
08:00Hudeczek R. (Cze) - Raska M. (Cze) -:-
08:00Vrabec M. (Cze) - Smesny M. (Cze) -:-
08:00Vrbecky D. (Cze) - Hejduk A. (Cze) -:-
08:00Zobac M. (Cze) - Volhejn J. (Cze) -:-
08:30Baly O. (Cze) - Pinc S. (Cze) -:-
08:30Bartik T. (Cze) - Nevrtal T. (Cze) -:-
08:30Potensky J. (Cze) - Svec J. (Cze) -:-
08:30Vrtal O. (Cze) - Branny D. (Cze) -:-
09:00Hejduk A. (Cze) - Baly O. (Cze) -:-
09:00Raska M. (Cze) - Vrtal O. (Cze) -:-
09:00Smesny M. (Cze) - Potensky J. (Cze) -:-
09:00Volhejn J. (Cze) - Bartik T. (Cze) -:-
09:30Branny D. (Cze) - Hudeczek R. (Cze) -:-
09:30Nevrtal T. (Cze) - Zobac M. (Cze) -:-
09:30Pinc S. (Cze) - Vrbecky D. (Cze) -:-
09:30Svec J. (Cze) - Vrabec M. (Cze) -:-
10:00Hudeczek R. (Cze) - Vrtal O. (Cze) -:-
10:00Vrabec M. (Cze) - Potensky J. (Cze) -:-
10:00Vrbecky D. (Cze) - Baly O. (Cze) -:-
10:00Zobac M. (Cze) - Bartik T. (Cze) -:-
10:30Hejduk A. (Cze) - Pinc S. (Cze) -:-
10:30Raska M. (Cze) - Branny D. (Cze) -:-
10:30Smesny M. (Cze) - Svec J. (Cze) -:-
10:30Volhejn J. (Cze) - Nevrtal T. (Cze) -:-
12:00Hudec S. (Cze) - Manhal Jr. J. (Cze) -:-
12:00Pecka V. (Cze) - Malek L. (Cze) -:-
12:00Skacelik R. (Cze) - Schwan J. (Cze) -:-
12:00Sucharda J. (Cze) - Just F. (Cze) -:-
12:30Chvatal P. (Cze) - Holub M. (Cze) -:-
12:30Fojtik T. (Cze) - Konvicka V. (Cze) -:-
12:30Krauter G. (Cze) - Regner M. (Cze) -:-
12:30Sochor M. (Cze) - Pozarsky J. (Cze) -:-
13:00Just F. (Cze) - Sochor M. (Cze) -:-
13:00Malek L. (Cze) - Krauter G. (Cze) -:-
13:00Manhal Jr. J. (Cze) - Chvatal P. (Cze) -:-
13:00Schwan J. (Cze) - Fojtik T. (Cze) -:-
13:30Holub M. (Cze) - Hudec S. (Cze) -:-
13:30Konvicka V. (Cze) - Skacelik R. (Cze) -:-
13:30Pozarsky J. (Cze) - Sucharda J. (Cze) -:-
13:30Regner M. (Cze) - Pecka V. (Cze) -:-
14:00Hudec S. (Cze) - Chvatal P. (Cze) -:-
14:00Pecka V. (Cze) - Krauter G. (Cze) -:-
14:00Skacelik R. (Cze) - Fojtik T. (Cze) -:-
14:00Sucharda J. (Cze) - Sochor M. (Cze) -:-
14:30Just F. (Cze) - Pozarsky J. (Cze) -:-
14:30Malek L. (Cze) - Regner M. (Cze) -:-
14:30Manhal Jr. J. (Cze) - Holub M. (Cze) -:-
14:30Schwan J. (Cze) - Konvicka V. (Cze) -:-
16:00Belovsky J. (Cze) - Janousek L. (Cze) -:-
16:00Strnad J. (Cze) - Palecek J. (Cze) -:-
16:00Svoboda P. (Cze) - Hiblbauer J. (Cze) -:-
16:00Volny M. (Cze) - Jokiel P. (Cze) -:-
16:30Kolacek I. (Cze) - Rossler J. (Cze) -:-
16:30Lazar J. (Cze) - Briza F. (Cze) -:-
16:30Przybyla J. (Cze) - Vavrecka M. (Cze) -:-
16:30Pycha M. (Cze) - Vrba J. (Cze) -:-
17:00Hiblbauer J. (Cze) - Kolacek I. (Cze) -:-
17:00Janousek L. (Cze) - Lazar J. (Cze) -:-
17:00Jokiel P. (Cze) - Przybyla J. (Cze) -:-
17:00Palecek J. (Cze) - Pycha M. (Cze) -:-
17:30Briza F. (Cze) - Belovsky J. (Cze) -:-
17:30Rossler J. (Cze) - Svoboda P. (Cze) -:-
17:30Vavrecka M. (Cze) - Volny M. (Cze) -:-
17:30Vrba J. (Cze) - Strnad J. (Cze) -:-
18:00Belovsky J. (Cze) - Lazar J. (Cze) -:-
18:00Strnad J. (Cze) - Pycha M. (Cze) -:-
18:00Svoboda P. (Cze) - Kolacek I. (Cze) -:-
18:00Volny M. (Cze) - Przybyla J. (Cze) -:-
18:30Hiblbauer J. (Cze) - Rossler J. (Cze) -:-
18:30Janousek L. (Cze) - Briza F. (Cze) -:-
18:30Jokiel P. (Cze) - Vavrecka M. (Cze) -:-
18:30Palecek J. (Cze) - Vrba J. (Cze) -:-
20:00Barta M. (Cze) - Havel L. (Cze) -:-
20:00Kabelka J. (Cze) - Svec P. (Cze) -:-
20:00Ogrocki T. (Cze) - Stempen S. (Cze) -:-
20:00Sonsky P. (Cze) - Krok L. (Cze) -:-
20:30Andrle T. (Cze) - Janata T. (Cze) -:-
20:30Mohelnik R. (Cze) - Jemelka L. (Cze) -:-
20:30Pelikan J. (Cze) - Sulava L. (Cze) -:-
20:30Svanda L. (Cze) - Rojka M. (Cze) -:-
21:00Havel L. (Cze) - Pelikan J. (Cze) -:-
21:00Krok L. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-
21:00Stempen S. (Cze) - Mohelnik R. (Cze) -:-
21:00Svec P. (Cze) - Svanda L. (Cze) -:-
21:30Janata T. (Cze) - Sonsky P. (Cze) -:-
21:30Jemelka L. (Cze) - Ogrocki T. (Cze) -:-
21:30Rojka M. (Cze) - Kabelka J. (Cze) -:-
21:30Sulava L. (Cze) - Barta M. (Cze) -:-
22:00Barta M. (Cze) - Pelikan J. (Cze) -:-
22:00Kabelka J. (Cze) - Svanda L. (Cze) -:-
22:00Ogrocki T. (Cze) - Mohelnik R. (Cze) -:-
22:00Sonsky P. (Cze) - Andrle T. (Cze) -:-
22:30Havel L. (Cze) - Sulava L. (Cze) -:-
22:30Krok L. (Cze) - Janata T. (Cze) -:-
22:30Stempen S. (Cze) - Jemelka L. (Cze) -:-
22:30Svec P. (Cze) - Rojka M. (Cze) -:-
00:00Fojt P. (Cze) - Placek M. (Cze) -:-
00:00Picek P. (Cze) - Steffan J. (Cze) -:-
00:30Kulhanek P. (Cze) - Hruska V. sr (Cze) -:-
00:30Zatecka L. (Cze) - Smrcek M. (Cze) -:-

ÖVRIGA - HERRAR: Setka Cup (Värld)

23:00Danyliuk N. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) 1:3
23:00Mischenko S. (Mda) - Kovik I. (Mda) 3:1
23:05Melashenko O. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:1
23:15Mikrut M. (Cze) - Merkl R. (Cze) 3:0
23:20Merzlikin V. (Ukr) - Sokur M. (Ukr) 0:3
23:25Reznichenko R. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 3:2
23:30Lyevshyn V. (Ukr) - Tretyak N. (Ukr) -:-
23:30Reschikov E. (Ukr) - Yavorskiy A. (Ukr) 3:0
23:35Homylko A. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 2:3
23:45Honemann V. (Cze) - Merkl R. (Cze) 3:1
23:50InställtEfimenko I. (Ukr) - Derevianko A. (Ukr) -:-
23:55Chelpanov S. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 2:3
00:00Mischenko S. (Mda) - Reschikov E. (Ukr) 3:2
00:00Yurchenko K. (Ukr) - Grebenyuk A. (Ukr) 0:3
00:05Chuliukov S. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 3:1
00:15Mikrut M. (Cze) - Hajek M. (Cze) 2:3
00:25Kovrikov A. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) 2:3
00:30Kovik I. (Mda) - Yavorskiy A. (Ukr) 3:1
00:30Molochko A. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) 3:0
00:35Melashenko O. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) 3:0
00:45Honemann V. (Cze) - Mikrut M. (Cze) 1:3
00:55Reznichenko R. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) 1:3
01:00Lyevshyn V. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
01:05Kulishov H. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) 3:0
01:15Merkl R. (Cze) - Hajek M. (Cze) 2:3
01:25Chepurnyi A. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) 3:2
01:30Danyliuk N. (Ukr) - Tretyak N. (Ukr) 1:3
01:35Homylko A. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) 2:3
01:55Chelpanov S. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) 0:3
Set 3Mitul T. (Ukr) - Butnaru D. (Ukr) 0:2
02:00Molochko A. (Ukr) - Grebenyuk A. (Ukr) 0:3
Set 3Melashenko O. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) 1:1
02:25Reznichenko R. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) -:-
02:30Iurcenco I. (Mda) - Kalev L. (Ukr) -:-
02:30Lyevshyn V. (Ukr) - Danyliuk N. (Ukr) -:-
02:35Chuliukov S. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
02:55Kovrikov A. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
03:00Mitul T. (Ukr) - Kalev L. (Ukr) -:-
03:00Molochko A. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
03:05Homylko A. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
03:25Chelpanov S. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
03:30Iurcenco I. (Mda) - Butnaru D. (Ukr) -:-
03:30Tretyak N. (Ukr) - Grebenyuk A. (Ukr) -:-
03:35Melashenko O. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) -:-
03:55Reznichenko R. (Ukr) - Kovrikov A. (Ukr) -:-
04:00Lyevshyn V. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) -:-
04:00Mitul T. (Ukr) - Iurcenco I. (Mda) -:-
04:05Homylko A. (Ukr) - Kulishov H. (Ukr) -:-
04:25Chelpanov S. (Ukr) - Chepurnyi A. (Ukr) -:-
04:30Danyliuk N. (Ukr) - Grebenyuk A. (Ukr) -:-
04:30Kalev L. (Ukr) - Butnaru D. (Ukr) -:-
04:35Polysynskyi M. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
04:55Dukhovenko O. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
05:00Yurchenko K. (Ukr) - Tretyak N. (Ukr) -:-
05:05Melashenko O. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
05:25Reznichenko R. (Ukr) - Chelpanov S. (Ukr) -:-
05:35Chuliukov S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
05:55Kovrikov A. (Ukr) - Babenko P. (Ukr) -:-
06:05Kulishov H. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
06:25Chepurnyi A. (Ukr) - Dukhovenko O. (Ukr) -:-
06:25Savenkov O. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
06:30Tveritinov R. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) -:-
06:35Trofymchuk A. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
06:45Malecek O. (Cze) - Rulc L. (Cze) -:-
06:55Bernatskyi E. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
07:00Badanin O. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) -:-
07:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) -:-
07:05Pytsko I. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
07:05Stopin O. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
07:15Adam L. (Cze) - Horak D. (Cze) -:-
07:25Kotsyumbas O. (Ukr) - Kryvoshyi S. (Ukr) -:-
07:30Antikuz M. (Ukr) - Hryhoriev R. (Ukr) -:-
07:30Panchenko B. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
07:35Tebenko Y. (Ukr) - Mykytuk D. (Ukr) -:-
07:35Tsoi K. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
07:45Malecek O. (Cze) - Horak D. (Cze) -:-
07:50Evtodiy V. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
07:55Savenkov O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
08:00Badanin O. (Ukr) - Hryhoriev R. (Ukr) -:-
08:00Tveritinov R. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) -:-
08:05Ponomarenko O. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
08:05Trofymchuk A. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
08:15Adam L. (Cze) - Rulc L. (Cze) -:-
08:20Kuzyshyn O. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
08:25Kryvoshyi S. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
08:30Antikuz M. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) -:-
08:30Lushchyk A. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) -:-
08:35Mykytuk D. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
08:35Stopin O. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
08:45Malecek O. (Cze) - Adam L. (Cze) -:-
08:50Obischenko A. (Ukr) - Derevianko A. (Ukr) -:-
08:55Bernatskyi E. (Ukr) - Kotsyumbas O. (Ukr) -:-
09:00Badanin O. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) -:-
09:00Fedoryshyn I. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
09:05Pytsko I. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) -:-
09:05Semenets S. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
09:15Horak D. (Cze) - Rulc L. (Cze) -:-
09:20Evtodiy V. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
09:25Savenkov O. (Ukr) - Kryvoshyi S. (Ukr) -:-
09:30Hryhoriev R. (Ukr) - Matviichuk V. (Ukr) -:-
09:30Tveritinov R. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
09:35Trofymchuk A. (Ukr) - Mykytuk D. (Ukr) -:-
09:35Tsoi K. (Ukr) - Ponomarenko O. (Ukr) -:-
09:50Derevianko A. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
09:55Kotsyumbas O. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
10:00Antikuz M. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) -:-
10:00Panchenko B. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) -:-
10:05Stopin O. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
10:05Tebenko Y. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
10:20Kuzyshyn O. (Ukr) - Obischenko A. (Ukr) -:-
10:25Bernatskyi E. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
10:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) -:-
10:30Matviichuk V. (Ukr) - Hryhoriev R. (Ukr) -:-
10:35Ponomarenko O. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
10:35Pytsko I. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
10:45Zielinsky T. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
10:50Evtodiy V. (Ukr) - Derevianko A. (Ukr) -:-
10:55Savenkov O. (Ukr) - Kotsyumbas O. (Ukr) -:-
11:00Matviichuk V. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) -:-
11:00Tveritinov R. (Ukr) - Panchenko B. (Ukr) -:-
11:05Trofymchuk A. (Ukr) - Tebenko Y. (Ukr) -:-
11:05Tsoi K. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
11:15Stacho L. (Cze) - Plyska O. (Cze) -:-
11:20Obischenko A. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
11:25Bernatskyi E. (Ukr) - Kryvoshyi S. (Ukr) -:-
11:30Fedoryshyn I. (Ukr) - Lushchyk A. (Ukr) -:-
11:30Hryhoriev R. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) -:-
11:35Pytsko I. (Ukr) - Mykytuk D. (Ukr) -:-
11:35Stopin O. (Ukr) - Ponomarenko O. (Ukr) -:-
11:45Zielinsky T. (Cze) - Plyska O. (Cze) -:-
11:50Kuzyshyn O. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
11:55Kovalchuk O. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
12:00Gubenko M. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) -:-
12:00Matviichuk V. (Ukr) - Badanin O. (Ukr) -:-
12:05Fedyna R. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
12:05Tsoi K. (Ukr) - Semenets S. (Ukr) -:-
12:15Stacho L. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
12:20Evtodiy V. (Ukr) - Obischenko A. (Ukr) -:-
12:25Savenkov O. (Ukr) - Bernatskyi E. (Ukr) -:-
12:30Hryhoriev R. (Ukr) - Antikuz M. (Ukr) -:-
12:30Tveritinov R. (Ukr) - Fedoryshyn I. (Ukr) -:-
12:35Kunchurov D. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
12:35Trofymchuk A. (Ukr) - Pytsko I. (Ukr) -:-
12:40Yurkov A. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
12:45Zielinsky T. (Cze) - Stacho L. (Cze) -:-
12:50Kuzyshyn O. (Ukr) - Derevianko A. (Ukr) -:-
12:55Kotsyumbas O. (Ukr) - Slozka M. (Ukr) -:-
13:00Panchenko B. (Ukr) - Syksa A. (Ukr) -:-
13:05Stopin O. (Ukr) - Tsoi K. (Ukr) -:-
13:05Tebenko Y. (Ukr) - Strutynskyi O. (Ukr) -:-
13:10Kolbasenko O. (Ukr) - Sokur M. (Ukr) -:-
13:15Plyska O. (Cze) - Sabuka D. (Cze) -:-
13:20Merzlikin V. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
13:25Kryvoshyi S. (Ukr) - Kovalchuk O. (Ukr) -:-
13:30Lushchyk A. (Ukr) - Gubenko M. (Ukr) -:-
13:35Mykytuk D. (Ukr) - Fedyna R. (Ukr) -:-
13:35Ponomarenko O. (Ukr) - Stukalov V. (Rus) -:-
13:40Mishchenko V. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
13:50Evtodiy V. (Ukr) - Kuzyshyn O. (Ukr) -:-
13:55Nikolenko A. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
14:00Datsenko A. (Ukr) - Zhurba A. (Ukr) -:-
14:00Kolesnik P. (Ukr) - Balabey S. (Ukr) -:-
14:00Mirchu S. (Mda) - Mutu V. (Mda) -:-
14:05Semenets S. (Ukr) - Kunchurov D. (Ukr) -:-
14:05Tretyak N. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) -:-
14:10Yurkov A. (Ukr) - Sokur M. (Ukr) -:-
14:20Obischenko A. (Ukr) - Efimenko I. (Ukr) -:-
14:25Plakhtyi B. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
14:30Baday M. (Ukr) - Tur A. (Ukr) -:-
14:30Gaidarli R. (Mda) - Albot A. (Mda) -:-
14:30Priadko N. (Ukr) - Kylo S. (Ukr) -:-
14:35Grebenyuk A. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
14:35Lukianevych V. (Ukr) - Shishman O. (Ukr) -:-
14:40Mrykh M. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
14:45Karpisek O. (Cze) - Ondracek E. (Cze) -:-
14:50Derevianko A. (Ukr) - Merzlikin V. (Ukr) -:-
14:55Urban M. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
15:00Datsenko A. (Ukr) - Tur A. (Ukr) -:-
15:00Kolesnik P. (Ukr) - Kylo S. (Ukr) -:-
15:00Mirchu S. (Mda) - Albot A. (Mda) -:-
15:05Chumak V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
15:05Danyliuk N. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) -:-
15:10Kolbasenko O. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
15:15Tuma L. (Cze) - Vydra M. (Cze) -:-
15:25Kulishov H. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
15:25Nikolenko A. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
15:30Baday M. (Ukr) - Zhurba A. (Ukr) -:-
15:30Gaidarli R. (Mda) - Mutu V. (Mda) -:-
15:30Priadko N. (Ukr) - Balabey S. (Ukr) -:-
15:35Buianover H. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
15:35Tretyak N. (Ukr) - Grebenyuk A. (Ukr) -:-
15:40Yurkov A. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
15:45Karpisek O. (Cze) - Vydra M. (Cze) -:-
15:55Kryvyi I. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
15:55Polysynskyi M. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
16:00Datsenko A. (Ukr) - Baday M. (Ukr) -:-
16:00Kolesnik P. (Ukr) - Priadko N. (Ukr) -:-
16:00Mirchu S. (Mda) - Gaidarli R. (Mda) -:-
16:05Danyliuk N. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
16:05Lukianevych V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
16:10Mishchenko V. (Ukr) - Sokur M. (Ukr) -:-
16:15Tuma L. (Cze) - Ondracek E. (Cze) -:-
16:25Kobets V. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) -:-
16:25Plakhtyi B. (Ukr) - Urban M. (Ukr) -:-
16:30Albot A. (Mda) - Mutu V. (Mda) -:-
16:30Kylo S. (Ukr) - Balabey S. (Ukr) -:-
16:30Tur A. (Ukr) - Zhurba A. (Ukr) -:-
16:35Grebenyuk A. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) -:-
16:35Reva V. (Ukr) - Shishman O. (Ukr) -:-
16:40Kolbasenko O. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
16:45Karpisek O. (Cze) - Tuma L. (Cze) -:-
16:50Zaporozhets D. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
16:55Kulishov H. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
16:55Nikolenko A. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
17:00Baday M. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) -:-
17:00Priadko N. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
17:05Chumak V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
17:05Tretyak N. (Ukr) - Yurchenko K. (Ukr) -:-
17:10Yurkov A. (Ukr) - Mishchenko V. (Ukr) -:-
17:15Vydra M. (Cze) - Ondracek E. (Cze) -:-
17:20Klymenko K. (Ukr) - Kovalenko A. (Ukr) -:-
17:25Chuliukov S. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
17:25Urban M. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
17:30Balabey S. (Ukr) - Kylo S. (Ukr) -:-
17:30Zhurba A. (Ukr) - Tur A. (Ukr) -:-
17:35Danyliuk N. (Ukr) - Grebenyuk A. (Ukr) -:-
17:35Lukianevych V. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
17:40Kolbasenko O. (Ukr) - Mrykh M. (Ukr) -:-
17:50Mukhin V. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
17:55Plakhtyi B. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
17:55Polysynskyi M. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) -:-
18:00Balabey S. (Ukr) - Priadko N. (Ukr) -:-
18:00Dobrzhinsky O. (Mda) - Romanenko I. (Mda) -:-
18:00Zhurba A. (Ukr) - Baday M. (Ukr) -:-
18:05Buianover H. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
18:05Yurchenko K. (Ukr) - Molochko A. (Ukr) -:-
18:10Sokur M. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
18:20Zaporozhets D. (Ukr) - Kovalenko A. (Ukr) -:-
18:25Kulishov H. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) -:-
18:25Nikolenko A. (Ukr) - Urban M. (Ukr) -:-
18:30Kylo S. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
18:30Schiopu S. (Mda) - Virlan A. (Mda) -:-
18:30Tur A. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) -:-
18:35Chumak V. (Ukr) - Shishman O. (Ukr) -:-
18:35Danyliuk N. (Ukr) - Tretyak N. (Ukr) -:-
18:40Yurkov A. (Ukr) - Kolbasenko O. (Ukr) -:-
18:45Tichy J. (Cze) - Stoces L. (Cze) -:-
18:50Kurtenko A. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
18:55Kobets V. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
18:55Plakhtyi B. (Ukr) - Kryvyi I. (Ukr) -:-
19:00Balabey S. (Ukr) - Kolesnik P. (Ukr) -:-
19:00Dobrzhinsky O. (Mda) - Virlan A. (Mda) -:-
19:00Zhurba A. (Ukr) - Datsenko A. (Ukr) -:-
19:05Lukianevych V. (Ukr) - Buianover H. (Ukr) -:-
19:10Mishchenko V. (Ukr) - Nadporozhskyi O. (Ukr) -:-
19:15Hondlik J. (Cze) - Balak K. (Cze) -:-
19:20Klymenko K. (Ukr) - Mukhin V. (Ukr) -:-
19:25Polysynskyi M. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
19:25Treshchetka M. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
19:30Kylo S. (Ukr) - Priadko N. (Ukr) -:-
19:30Schiopu S. (Mda) - Romanenko I. (Mda) -:-
19:30Tur A. (Ukr) - Baday M. (Ukr) -:-
19:35Chumak V. (Ukr) - Reva V. (Ukr) -:-
19:40Mrykh M. (Ukr) - Sokur M. (Ukr) -:-
19:45Tichy J. (Cze) - Balak K. (Cze) -:-
19:50Zaporozhets D. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
19:55Kulishov H. (Ukr) - Kobets V. (Ukr) -:-
19:55Nikolenko A. (Ukr) - Plakhtyi B. (Ukr) -:-
20:00Dobrzhinsky O. (Mda) - Schiopu S. (Mda) -:-
20:05Khurtak E. (Ukr) - Shishman O. (Ukr) -:-
20:15Hondlik J. (Cze) - Stoces L. (Cze) -:-
20:20Mukhin V. (Ukr) - Kovalenko A. (Ukr) -:-
20:25Polysynskyi M. (Ukr) - Chuliukov S. (Ukr) -:-
20:25Urban M. (Ukr) - Hlaholev M. (Ukr) -:-
20:30Virlan A. (Mda) - Romanenko I. (Mda) -:-
20:35Lukianevych V. (Ukr) - Chumak V. (Ukr) -:-
20:45Tichy J. (Cze) - Hondlik J. (Cze) -:-
20:50Klymenko K. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
20:55Homylko A. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
20:55Kryvyi I. (Ukr) - Treshchetka M. (Ukr) -:-
21:05Buianover H. (Ukr) - Shishman O. (Ukr) -:-
21:15Balak K. (Cze) - Stoces L. (Cze) -:-
21:20Zaporozhets D. (Ukr) - Mukhin V. (Ukr) -:-
21:25Kulishov H. (Ukr) - Polysynskyi M. (Ukr) -:-
21:35Reva V. (Ukr) - Khurtak E. (Ukr) -:-
21:50Klymenko K. (Ukr) - Kurtenko A. (Ukr) -:-
21:55Kobets V. (Ukr) - Mischenko D. (Ukr) -:-
22:00Meriacri A. (Mda) - Sirbu V. (Ukr) -:-
22:00Pesternikov D. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) -:-
22:20Kovalenko A. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
22:25Chuliukov S. (Ukr) - Homylko A. (Ukr) -:-
22:30Bindas O. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) -:-
22:30Ghimp F. (Mda) - Zop S. (Ukr) -:-
22:45Hajek M. (Cze) - Mezera O. (Cze) -:-
22:50Zaporozhets D. (Ukr) - Klymenko K. (Ukr) -:-
23:00Meriacri A. (Mda) - Zop S. (Ukr) -:-
23:00Verbianyi V. (Ukr) - Hrytsyienko N. (Ukr) -:-
23:05Stepanchuk Y. (Ukr) - Melashenko O. (Ukr) -:-
23:15Merkl R. (Cze) - Pavlik A. (Cze) -:-
23:20Mukhin V. (Ukr) - Hovorunets S. (Ukr) -:-
23:25Melnik V. (Ukr) - Krutko O. (Ukr) -:-
23:30Ghimp F. (Mda) - Sirbu V. (Ukr) -:-
23:30Pesternikov D. (Ukr) - Zholubak R. (Ukr) -:-
23:35Peretiatko A. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
23:45Hajek M. (Cze) - Pavlik A. (Cze) -:-
23:50Kurtenko A. (Ukr) - Kovalenko A. (Ukr) -:-
23:55Cherevko R. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-
00:00Hrytsyienko N. (Ukr) - Kistechko M. (Ukr) -:-
00:00Meriacri A. (Mda) - Ghimp F. (Mda) -:-
00:05Husiev V. (Ukr) - Kovalchuk K. (Ukr) -:-
00:15Merkl R. (Cze) - Mezera O. (Cze) -:-
00:25Pismennyi Y. (Ukr) - Tuzhilin A. (Ukr) -:-
00:30Bindas O. (Ukr) - Verbianyi V. (Ukr) -:-
00:30Zop S. (Ukr) - Sirbu V. (Ukr) -:-
00:35Stepanchuk Y. (Ukr) - Kim D. (Ukr) -:-
00:45Hajek M. (Cze) - Merkl R. (Cze) -:-
00:55Melnik V. (Ukr) - Masko Y. (Ukr) -:-

ÖVRIGA - HERRAR: TT Cup (Värld)

23:00Goncharov V. (Usa) - Nandyala S. (Wrl) 2:3
23:05Wenda K. (Pol) - Sikora F. (Pol) 3:1
23:20Koci S. (Cze) - Vyskocil Z. (Cze) 3:1
23:25Sulc M. (Cze) - Kulisek M. (Cze) 2:3
23:45Ksel M. (Pol) - Wenda K. (Pol) 0:3
23:50Vorac J. (Cze) - Sanc V. (Cze) 3:0
00:05Kulisek M. (Cze) - Frydl M. (Cze) 0:3
00:10Partyka R. (Pol) - Szostak M. (Pol) 1:3
00:35Hendrych J. (Cze) - Sulc M. (Cze) 0:3
00:45Sikora F. (Cze) - Rokita G. (Pol) 3:1
01:00Zoladek D. (Pol) - Morawski P. (Pol) 1:3
01:30Pyzik M. (Pol) - Misztal A. (Pol) 2:3
Set 4Gola K. (Pol) - Morawski P. (Pol) 1:2
02:30Zoladek D. (Pol) - Pyzik M. (Pol) -:-
03:00Gola K. (Pol) - Misztal A. (Pol) -:-
03:30Pyzik M. (Pol) - Morawski P. (Pol) -:-
04:00Gola K. (Pol) - Pyzik M. (Pol) -:-
04:30Zoladek D. (Pol) - Misztal A. (Pol) -:-
05:00Gola K. (Pol) - Zoladek D. (Pol) -:-
05:30Misztal A. (Pol) - Morawski P. (Pol) -:-
07:00Kaique V. (Bra) - Gola P. (Pol) -:-
07:30Stepien M. (Pol) - Masternak J. (Pol) -:-
07:45Kuznetsov D. (Est) - Kharchenko P. (Est) -:-
08:00Kaique V. (Bra) - Masternak J. (Pol) -:-
08:05Partyka R. (Pol) - Kurzak B. (Pol) -:-
08:10Diaz A. (Esp) - Lara J. (Esp) -:-
08:15Kregzde D. (Est) - Magi H. (Est) -:-
08:20Zamyslicky J. (Cze) - Eibich J. (Cze) -:-
08:30Stapor R. (Pol) - Gola P. (Pol) -:-
08:35Wiekiera A. (Pol) - Kleczko D. (Pol) -:-
08:40Cayuela J. (Esp) - Konttinjarvi T. (Est) -:-
08:45Kuznetsov D. (Est) - Magi H. (Est) -:-
08:50Szabo J. (Cze) - Zelezny D. (Cze) -:-
08:55Dusek Z. (Cze) - Waldhauser V. (Cze) -:-
09:00Kukawka M. (Pol) - Stapor R. (Pol) -:-
09:05Kovtanyuk D. (Ukr) - Kurzak B. (Pol) -:-
09:10Rodriguez G. (Esp) - Lara J. (Esp) -:-
09:15Kharchenko P. (Est) - Kregzde D. (Est) -:-
09:20Zamyslicky J. (Cze) - Zelezny D. (Cze) -:-
09:25Hrncal M. (Cze) - Vorac J. (Cze) -:-
09:30Stepien M. (Pol) - Kukawka M. (Pol) -:-
09:35Partyka R. (Pol) - Wiekiera A. (Pol) -:-
09:40Diaz A. (Esp) - Cayuela J. (Esp) -:-
09:45Kuznetsov D. (Est) - Kregzde D. (Est) -:-
09:50Eibich J. (Cze) - Szabo J. (Cze) -:-
09:55Dusek Z. (Cze) - Vorac J. (Cze) -:-
10:00Kaique V. (Bra) - Stapor R. (Pol) -:-
10:05Kovtanyuk D. (Ukr) - Kleczko D. (Pol) -:-
10:10Rodriguez G. (Esp) - Konttinjarvi T. (Est) -:-
10:15Magi H. (Est) - Kharchenko P. (Est) -:-
10:20Zamyslicky J. (Cze) - Szabo J. (Cze) -:-
10:25Waldhauser V. (Cze) - Hrncal M. (Cze) -:-
10:30Kukawka M. (Pol) - Masternak J. (Pol) -:-
10:35Wiekiera A. (Pol) - Kurzak B. (Pol) -:-
10:40Cayuela J. (Esp) - Lara J. (Esp) -:-
10:50Zelezny D. (Cze) - Eibich J. (Cze) -:-
10:55Dusek Z. (Cze) - Hrncal M. (Cze) -:-
11:00Stepien M. (Pol) - Gola P. (Pol) -:-
11:05Kovtanyuk D. (Ukr) - Wiekiera A. (Pol) -:-
11:10Rodriguez G. (Esp) - Cayuela J. (Esp) -:-
11:25Vorac J. (Cze) - Waldhauser V. (Cze) -:-
11:30Kaique V. (Bra) - Kukawka M. (Pol) -:-
11:35Partyka R. (Pol) - Kleczko D. (Pol) -:-
11:40Diaz A. (Esp) - Konttinjarvi T. (Est) -:-
12:00Stepien M. (Pol) - Stapor R. (Pol) -:-
12:05Kovtanyuk D. (Ukr) - Partyka R. (Pol) -:-
12:10Rodriguez G. (Esp) - Diaz A. (Esp) -:-
12:15Pirson R. (Est) - Famin D. (Est) -:-
12:20Libovicky P. (Cze) - Kocvara T. (Cze) -:-
12:30Masternak J. (Pol) - Gola P. (Pol) -:-
12:35Kleczko D. (Pol) - Kurzak B. (Pol) -:-
12:40Konttinjarvi T. (Est) - Lara J. (Esp) -:-
12:45Tusis V. (Est) - Pukkonen E. (Est) -:-
12:50Svoboda V. (Cze) - Leska V. (Cze) -:-
12:55Ruzicka J. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) -:-
13:00Kaique V. (Bra) - Stepien M. (Pol) -:-
13:15Pirson R. (Est) - Pukkonen E. (Est) -:-
13:20Libovicky P. (Cze) - Leska V. (Cze) -:-
13:25Zahradka Z. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) -:-
13:30Kukawka M. (Pol) - Gola P. (Pol) -:-
13:45Famin D. (Est) - Tusis V. (Est) -:-
13:50Kocvara T. (Cze) - Svoboda V. (Cze) -:-
13:55Ruzicka J. (Cze) - Hejda Jr V. (Cze) -:-
14:00Stapor R. (Pol) - Masternak J. (Pol) -:-
14:05Piegza A. (Pol) - Molka B. (Pol) -:-
14:15Pirson R. (Est) - Tusis V. (Est) -:-
14:20Libovicky P. (Cze) - Svoboda V. (Cze) -:-
14:25Korp Jr. P. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) -:-
14:35Guzy K. (Pol) - Nowak J. (Pol) -:-
14:45Pukkonen E. (Est) - Famin D. (Est) -:-
14:50Leska V. (Cze) - Kocvara T. (Cze) -:-
14:55Ruzicka J. (Cze) - Zahradka Z. (Cze) -:-
15:05Piegza A. (Pol) - Nowak J. (Pol) -:-
15:25Hejda Jr V. (Cze) - Korp Jr. P. (Cze) -:-
15:35Gola B. (Pol) - Molka B. (Pol) -:-
16:00Rokita G. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
16:05Krezel A. (Pol) - Gola B. (Pol) -:-
16:10Gonzalez E. (Esp) - Martin I. (Esp) -:-
16:30Wenda K. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) -:-
16:35Guzy K. (Pol) - Krezel A. (Pol) -:-
16:40Benito J. (Esp) - Chamorro M. (Esp) -:-
17:00Rokita G. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) -:-
17:05Piegza A. (Pol) - Gola B. (Pol) -:-
17:10Sancho L. (Esp) - Martin I. (Esp) -:-
17:30Glanowski W. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
17:35Krezel A. (Pol) - Nowak J. (Pol) -:-
17:40Gonzalez E. (Esp) - Benito J. (Esp) -:-
18:00Kos P. (Pol) - Glanowski W. (Pol) -:-
18:05Guzy K. (Pol) - Molka B. (Pol) -:-
18:10Sancho L. (Esp) - Chamorro M. (Esp) -:-
18:30Wenda K. (Pol) - Kos P. (Pol) -:-
18:35Piegza A. (Pol) - Krezel A. (Pol) -:-
18:40Benito J. (Esp) - Martin I. (Esp) -:-
19:00Rokita G. (Pol) - Glanowski W. (Pol) -:-
19:05Guzy K. (Pol) - Gola B. (Pol) -:-
19:10Sancho L. (Esp) - Benito J. (Esp) -:-
19:30Kos P. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) -:-
19:35Nowak J. (Pol) - Molka B. (Pol) -:-
19:40Gonzalez E. (Esp) - Chamorro M. (Esp) -:-
20:00Wenda K. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
20:05Piegza A. (Pol) - Guzy K. (Pol) -:-
20:10Sancho L. (Esp) - Gonzalez E. (Esp) -:-
20:30Rokita G. (Pol) - Kos P. (Pol) -:-
20:35Krezel A. (Pol) - Molka B. (Pol) -:-
20:40Chamorro M. (Esp) - Martin I. (Esp) -:-
21:00Wenda K. (Pol) - Glanowski W. (Pol) -:-
21:05Gola B. (Pol) - Nowak J. (Pol) -:-
21:30Jastrzebowski F. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
22:00Rokita G. (Pol) - Wenda K. (Pol) -:-
22:30Kos P. (Pol) - Sikora F. (Pol) -:-
23:00Glanowski W. (Pol) - Jastrzebowski F. (Pol) -:-

ÖVRIGA - HERRAR: TT Star Series (Tjeckien)

08:00Martinko T. (Cze) - Lewandovski P. (Pol) -:-
08:35Reitspies D. (Cze) - Limonov A. (Ukr) -:-
09:10Daldosso M. R. (Ita) - Zelinka J. (Svk) -:-
09:45Cho Ki Jeong (Kor) - Ranefur E. (Swe) -:-
10:15Martinko T. (Cze) - Reitspies D. (Cze) -:-
10:45Daldosso M. R. (Ita) - Limonov A. (Ukr) -:-
11:15Ranefur E. (Swe) - Lewandovski P. (Pol) -:-
11:45Cho Ki Jeong (Kor) - Zelinka J. (Svk) -:-
12:15Martinko T. (Cze) - Daldosso M. R. (Ita) -:-
12:45Reitspies D. (Cze) - Lewandovski P. (Pol) -:-
13:15Cho Ki Jeong (Kor) - Limonov A. (Ukr) -:-
13:45Ranefur E. (Swe) - Zelinka J. (Svk) -:-
14:15Reitspies D. (Cze) - Daldosso M. R. (Ita) -:-
14:45Martinko T. (Cze) - Cho Ki Jeong (Kor) -:-
15:15Zelinka J. (Svk) - Lewandovski P. (Pol) -:-
15:45Ranefur E. (Swe) - Limonov A. (Ukr) -:-

ÖVRIGA - HERRAR: Win Cup (Ukraina)

23:00Matiushenko A. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) 1:3
23:15Halynskyi M. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) 0:3
23:30Matiushenko A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) 3:1
23:45Shchepanskyi Y. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 2:3
00:00Pisklov S. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 1:3
00:15Halynskyi M. (Ukr) - Nechyporuk V. (Ukr) 3:2
00:25Huchok A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 3:2
00:45Shchepanskyi Y. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) 3:0
00:50Pisklov S. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) 0:3
01:15Huchok A. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 3:2
01:15Nechyporuk V. (Ukr) - Yunchyk V. (Ukr) 3:1
01:40Pisklov S. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) 1:3
01:45Nechyporuk V. (Ukr) - Shchepanskyi Y. (Ukr) 1:3
Set 3Styranets M. (Ukr) - Tkachenko A. (Ukr) 1:1
02:30Tkachenko A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
02:55Styranets M. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) -:-
03:20Styranets M. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
03:45Tkachenko A. (Ukr) - Huchok A. (Ukr) -:-
04:10Huchok A. (Ukr) - Pisklov S. (Ukr) -:-
04:35Tkachenko A. (Ukr) - Styranets M. (Ukr) -:-
06:00Matkovskyi A. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) -:-
06:30Sheremeta V. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) -:-
07:00Matkovskyi A. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) -:-
07:30Trydukh I. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) -:-
08:00Matkovskyi A. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
08:30Shukin D. (Ukr) - Sheremeta V. (Ukr) -:-
09:00Sheremeta V. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) -:-
09:30Shukin D. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
10:00Sheremeta V. (Ukr) - Trydukh I. (Ukr) -:-
10:30Shukin D. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) -:-
11:00Trydukh I. (Ukr) - Matkovskyi A. (Ukr) -:-
11:30Trydukh I. (Ukr) - Shukin D. (Ukr) -:-
12:00Lutsyshyn O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
12:30Zaryshniak V. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
13:00Lutsyshyn O. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
13:30Zaryshniak V. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
13:45Shtukovany R. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
14:00Lutsyshyn O. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) -:-
14:15Holoborodko Y. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
14:30Storozhenko O. (Ukr) - Rodin A. (Ukr) -:-
14:45Shtukovany R. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
15:00Rodin A. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
15:15Holoborodko Y. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
15:30Storozhenko O. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) -:-
15:45Shtukovany R. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
16:00Storozhenko O. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
16:15Bambutsa R. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
16:30Rodin A. (Ukr) - Zaryshniak V. (Ukr) -:-
16:45Zhuravlev A. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) -:-
17:00Zaryshniak V. (Ukr) - Lutsyshyn O. (Ukr) -:-
17:15Bambutsa R. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
17:30Rodin A. (Ukr) - Storozhenko O. (Ukr) -:-
17:45Bambutsa R. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) -:-
18:00Lievshin A. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
18:15Zhuravlev A. (Ukr) - Holoborodko Y. (Ukr) -:-
18:30Matiushenko A. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
18:45Holoborodko Y. (Ukr) - Shtukovany R. (Ukr) -:-
19:00Lievshin A. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
19:15Zhuravlev A. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
19:30Sheshurak L. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
20:00Lievshin A. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
20:15Kovalchuk N. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
20:30Chernayvskiy S. (Ukr) - Matiushenko A. (Ukr) -:-
20:45Lazebny R. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) -:-
21:00Matiushenko A. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) -:-
21:15Kovalchuk N. (Ukr) - Shamray A. (Ukr) -:-
21:30Chernayvskiy S. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
21:45Kalugin V. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
22:00Matiushenko A. (Ukr) - Sheshurak L. (Ukr) -:-
22:15Kovalchuk N. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) -:-
22:30Chernayvskiy S. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) -:-
22:45Shamray A. (Ukr) - Lazebny R. (Ukr) -:-
23:00Sheshurak L. (Ukr) - Lievshin A. (Ukr) -:-
23:15Lazebny R. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
23:30Sheshurak L. (Ukr) - Chernayvskiy S. (Ukr) -:-
23:45Shamray A. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) -:-
00:00Pisklov S. (Ukr) - Bambutsa R. (Ukr) -:-
00:15Lazebny R. (Ukr) - Kalugin V. (Ukr) -:-
00:25Shtukovany R. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-
00:45Shamray A. (Ukr) - Kovalchuk N. (Ukr) -:-
00:50Pisklov S. (Ukr) - Zhuravlev A. (Ukr) -:-

ÖVRIGA - DAMER: Win Cup (Ukraina)

07:15Kohut A. (Ukr) - Postol A. (Ukr) -:-
07:45Konkulovska I. (Ukr) - Zhukova N. (Ukr) -:-
08:15Kohut A. (Ukr) - Zhukova N. (Ukr) -:-
08:45Konkulovska I. (Ukr) - Postol A. (Ukr) -:-
09:15Kohut A. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) -:-
09:45Zhukova N. (Ukr) - Postol A. (Ukr) -:-
10:15Postol A. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) -:-
10:45Zhukova N. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) -:-
11:15Zhukova N. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) -:-
11:45Postol A. (Ukr) - Konkulovska I. (Ukr) -:-
12:15Konkulovska I. (Ukr) - Kohut A. (Ukr) -:-
12:45Postol A. (Ukr) - Zhukova N. (Ukr) -:-

UPPDATERA

Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »

Topp

m.Flashscore.se erbjuder live bordtennis resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.