Handboll » Imorgon » Alla matcher
Spela på Handboll från din mobil med bet365!
FRANKRIKE: Starligue
20:00Montpellier - Cesson Rennes-Metropole -:-SPANIEN: Liga ASOBAL
17:30Puerto Sagunto - Huesca -:-19:00Torrelavega - BM Sinfin -:-
20:30La Rioja - Anaitasuna -:-
SVERIGE: Handbollsligan Dam - Slutspel
14:00Hallby D - Sävehof D -:-15:00Skara D - Höör D -:-
TYSKLAND: Bundesliga
19:00Gummersbach - HSG Wetzlar -:-20:30MT Melsungen - Fuchse Berlin -:-
BELARUS: Division 1 - 5:e-8:e plats
12:00Gomel - RGUOR-2006 -:-12:30Masheka - Aist Kitaya -:-
BELARUS: Division 1 - Slutspel
14:30Meshkov Brest - SKA Minsk -:-15:30Kronon - BGUFK-SKA -:-
BELGIEN: Division 1 - Vinnarrunda
20:15Houthalen - Lebbeke -:-20:15Kraainem - Hubo Handbal 2 -:-
20:15Sasja KV - Tournai -:-
BOSNIEN OCH HERCEGOVINA: Premijer Liga
17:00Izvidac - Sloga Doboj -:-20:00Borac - Vogosca -:-
20:00Capljina - Sloboda Tuzla -:-
20:00Gracanica - Konjuh Zivinice -:-
20:00Krivaja - Gorazde -:-
20:00Leotar - Maglaj -:-
DANMARK: Herre Handbold Ligaen - Vinnarrunda
16:00GOG - Skjern -:-17:45Fredericia - Ringsted -:-
DANMARK: Kvindeligaen Women - Direktkval
14:00Holstebro D - Roskilde D -:-DANMARK: Kvindeligaen Women - Nedflyttningsgrupp
16:00Aarhus United D - Skanderborg D -:-EUROPA: Champions League Damer - Slutspel
16:00Ferencvaros D - Esbjerg D -:-18:00Kristiansand D - Győr D -:-
EUROPA: European Cup
15:30Olympiacos SFP (Gre) - Ferencvaros (Hun) -:-EUROPA: European Cup Women
21:00Elche-Mustang D (Esp) - Gran Canaria D (Esp) -:-EUROPA: MOL Liga Women - Play Out
18:00Olomouc D - Plzen D -:-FINLAND: SM-sarja - Slutspel
15:00BK-46 - Cocks -:-FRANKRIKE: Proligue
20:30Cournon d'Auvergne - Caen -:-FRANKRIKE: Division 1 Women
19:30Saint Amand D - Nantes D -:-20:00Merignac D - Dijon D -:-
20:30Achenheim Truchtersheim D - Toulon D -:-
GREKLAND: A1 - Slutspel
17:00AEK Athens - PAOK -:-ITALIEN: Serie A
19:00Brixen - Bozen -:-19:00Carpi - Albatro -:-
19:00Cingoli - Cassano -:-
19:00Conversano - Fasano -:-
19:00Meran - Sassari -:-
19:00Pressano - Trieste -:-
19:00Secchia Rubiera - Eppan -:-
ITALIEN: Serie A Women
15:00Cassano D - Pontinia D -:-18:00Dossobuono D - Sassari D -:-
18:00Erice D - Jomi Salerno D -:-
18:00Teramo D - Brixen D -:-
20:00Padova D - Casalgrande Padana D -:-
JAPAN: JHL
04:00Fukuoka - Toyama Dreams -:-06:00Osaki Osol - Wakunaga -:-
06:00Toyoda Gosei - Hokuriku Electric Power Blue Thunder -:-
07:00Toyota Boshoku Kyushu - Daido -:-
10:00Zeekstar Tokyo - Toyota Motor East Japan -:-
JAPAN: JHL Women
06:30HC Nagoya D - Kagawa Bank D -:-06:30Omron Yamaga D - Hiroshima Maple Reds D -:-
07:00Hokkoku Bank D - Takayama D -:-
07:00The Terrace Hotels D - Osaka Lovvits D -:-
10:00Sony Semiconductor Manufacturing D - Prestige International Aranmare D -:-
KROATIEN: Premijer liga - Mästerskapsslutspel
19:00Nexe - Vinkovci -:-19:00Varazdin - Sesvete -:-
KROATIEN: Premijer liga - Nedflyttningsgrupp
18:00Karlovac - KTC Krizevci -:-18:30Gorica - Kastela -:-
19:00Moslavina - Dubrava -:-
KROATIEN: 1. HRL Women
17:00Bjelovar D - ZARK Split D -:-MALTA: 1st Division - Vinnarrunda
15:00La Salle - Kavallieri -:-17:00Swieqi - Aloysians -:-
MONTENEGRO: Prva liga
15:30Buducnost - Sutjeska Niksic -:-18:00Brskovo - Partizan Tivat -:-
18:00Rudar - Lovcen -:-
20:00Jedinstvo - Budvanska -:-
NORGE: REMA 1000-ligaen women - Slutspel
20:00Fredrikstad D - Sola D -:-NORTH MACEDONIA: Superleague - Förlorarrunda
18:00Eurofarm Pelister 2 - Multi Esens -:-18:30Vardar Negotino - Skopje 2020 -:-
19:00Kumanovo - Golden Art -:-
NORTH MACEDONIA: Superleague - Vinnarrunda
17:15Alkaloid - Ohrid -:-18:00Tikvesh - Butel Skopje -:-
19:00Tinex Prolet Skopje - Eurofarm Pelister -:-
POLEN: Superliga - Förlorarrunda
18:00Legionowo - Unia Tarnow -:-POLEN: Superliga - Slutspel
15:10Kielce - Chrobry Glogow -:-POLEN: Central League
12:00ZPRP Kielce - Stal Gorzow -:-18:00Biala Podlaska - Lodz -:-
18:00Zaglebie Sosnowiec - Wagrowiec -:-
19:00Szczecin - GKS Zukowo -:-
POLEN: I Liga
15:00Jeziorak - Bydgoszcz -:-16:00SMS Kwidzyn - Gryfino -:-
17:00Chrzanow - ZPRP Kielce II -:-
17:00Mazur Sierpc - Warszawianka -:-
17:00Pabianice - Piotrkowianin Piotrkow 2 -:-
17:00Wolsztyn - Swiebodzin -:-
17:00Zagiew Dzierzoniow - Zielona Gora -:-
17:30Konstantynow Lodzki - Nowe Piekuty -:-
18:00Grudziadz - Oborniki -:-
18:00Oborniki Slaskie - Grunwald Poznan -:-
18:00Ol.Grodkow - Koscian -:-
18:00Orlik Brzeg - Lider Swarzedz -:-
18:00Ostrowiec - Przeworsk -:-
18:00Szczypiorniak Olsztyn - Sambor Tczew -:-
19:00Katy Wroclawskie - Real Astromal Leszno -:-
19:00SKPR Swidnica - Nowa Sol -:-
19:00UW Warszawa - Wisla Plock II -:-
20:00SMS ZPRP Plock - Konin -:-
POLEN: Superliga Damer - Vinnarrunda
16:00Koszalin D - Kobierzyce D -:-18:00Gniezno D - MKS Lublin D -:-
POLEN: Central League Women
16:30Pogon Szczecin D - Sosnica Gliwice D -:-17:00Radom D - Kielce D -:-
17:00Ruch Chorzow D - Sambor Tczew D -:-
18:00Zory D - SPR Gdynia D -:-
POLEN: I Liga Women
12:30ZPRP Kalisz D - Jutrzenka Plock D -:-15:00SMS ZPRP Plock D - KS Poznan D -:-
15:00Swiebodzice D - Pietrowice Wielkie D -:-
16:00Rzeszow D - Uniwersytet Warszawa D -:-
17:00Olkusz D - Slask Wroclaw D -:-
17:30Lodz D - UMCS Lublin D -:-
17:30Varsovia D - Radzymin D -:-
18:00Kwidzyn D - SMS ZPRP Plock II D -:-
20:00Koscierzyna D - Bukowsko Dopiewski D -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Mästerskapsslutspel
17:00Benfica - ABC Braga -:-21:00Porto - Sporting -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Nedflyttningsgrupp
19:00Avanca - Vitoria -:-19:00Gaia - Vitoria SC -:-
PORTUGAL: Andebol 1 - Platser
19:30Aguas Santas - Belenenses -:-PORTUGAL: 1a Divisao Women - Förlorarrunda
19:00Gil Eanes D - Juvelis D -:-22:15Alpendorada D - Barros D -:-
PORTUGAL: 1a Divisao Women - Vinnarrunda
16:30ABC Braga D - Madeira SAD D -:-19:00Colegio de Gaia D - Sao Pedro Sul D -:-
RUMÄNIEN: Liga Nationala
17:00CSM Constanta - Steaua Bucharest -:-RUMÄNIEN: Liga Nationala Women
10:00Mioveni D - Bistrita D -:-12:00Rapid Bucuresti D - Targu Jiu D -:-
14:00Zalau D - SCM Craiova D -:-
16:30Corona Brasov D - Dunarea Braila D -:-
17:00Magura Cisnadiei D - Buzau D -:-
RYSSLAND: Superleague - Slutspel
16:00CSKA Moscow - Dinamo Astrakhan -:-RYSSLAND: Superleague Women - 9:e-12:e plats
14:30Izhevsk D - Stavropol D -:-15:30Luch D - Adyif D -:-
RYSSLAND: Superleague Women - Slutspel
19:00CSKA Moscow D - Zvenigorod D -:-SCHWEIZ: Schweizer Cup
18:00RTV Basel - Kadetten Schaffhausen -:-SCHWEIZ: Schweizer Cup Women
15:00Bruhl D - Zug D -:-SERBIEN: Superliga - Nedflyttningsgrupp
19:00Dubocica - Obilic Beograd -:-19:00Vranje - Jugovic -:-
SERBIEN: Superliga - Slutspel
19:00Pancevo - Vojvodina -:-SERBIEN: Superliga Women - Play Out
19:00Mladost NP D - Nis D -:-SERBIEN: Superliga Women - Slutspel
18:00Medicinar Sabac D - Crvena zvezda D -:-SLOVAKIEN: Extraliga - 5:e-8:e plats
19:00Nove Zamky - Topolcany -:-19:00SKP Bratislava - Zahoraci -:-
SLOVAKIEN: Extraliga - Play Out
18:00Modra - Hlohovec -:-SLOVAKIEN: Extraliga - Slutspel
18:00Presov - HK Kosice -:-SLOVENIEN: 1.A DRL Women - 5:e-8:e plats
18:00Izola D - Veplas Velenje D -:-18:00Krka D - Aklimat Ptuj D -:-
SPANIEN: Division de Honor Plata
16:30Cisne - Horneo Alicante -:-17:00Agustinos Alicante - Mallorca -:-
17:00Barcelona II - Antequera -:-
17:30Malaga - Alcobendas -:-
19:00Novas - Oviedo -:-
19:00Villa de Aranda - Caserio Ciudad Real -:-
20:30Zamora - Eivissa -:-
SPANIEN: Division de Honor Women - Play Out
20:00Oviedo D - Elda Prestigia D -:-SPANIEN: Division de Honor Women - Slutspel
18:00Bera Bera D - Aula Valladolid D -:-18:00Malaga D - BM Granollers D -:-
SYDKOREA: H League Women - Slutspel
09:30Sugar Gliders D - Samcheok City D -:-TJECKIEN: Extraliga - 5:e-8:e plats
15:00Dukla Prague - Brno -:-18:00Zubri - Frydek-Mistek -:-
TJECKIEN: Extraliga - Play Out
17:00Strakonice - Jicin -:-TJECKIEN: Extraliga - Slutspel
19:30Lovosice - Karvina -:-TJECKIEN: Extraliga Women
15:00Pisek D - Most D -:-TURKIET: Superlig Women
15:00Anadolu Uni. D - Uskudar D -:-TYSKLAND: 2. Bundesliga
18:00Bietigheim-Metterzimmern - N-Lubbecke -:-18:00Dessauer - Vinnhorst -:-
19:30Dormagen - Hamm-Westfalen -:-
19:30Lubeck-Schwartau - Potsdam -:-
TYSKLAND: 1. Bundesliga Women
18:00Neckarsulmer D - Buxtehuder SV D -:-18:00Thuringer D - Oldenburg D -:-
18:00Zwickau D - Halle-Neustadt D -:-
18:30Solingen D - Bensheim-Auerbach D -:-
19:30Metzingen D - Blomberg-Lippe D -:-
TYSKLAND: 2. Bundesliga Women
17:30Waiblingen D - TuS Lintfort D -:-18:30Bremen D - Fuchse Berlin D -:-
19:00HSG Freiburg D - Grobenzell D -:-
19:00Regensburg D - Kirchhof D -:-
19:00Rosengarten-Buchholz D - Nord Harrislee D -:-
19:30Nurtingen D - Mainz D -:-
UNGERN: NB I
17:00Budakalasz - Dabas -:-18:00Balatonfuredi - Csurgoi -:-
18:00Eger - Szeged -:-
18:00Gyongyosi - NEKA -:-
18:00Komloi - PLER -:-
18:00Veszpremi KKFT - Tatabanya -:-
UNGERN: NB I Women
15:30MTK Budapest D - DVSC Schaeffler D -:-18:00Bekescsabai D - NEKA D -:-
18:00Kozarmisleny D - Alba Fehervar D -:-
18:00Vaci D - Vasas D -:-
ÖSTERRIKE: HLA - Nedflyttningsgrupp
19:00Barnbach/K. - HSG Graz -:-19:00Hollabrunn - Voslauer -:-
ÖSTERRIKE: HLA - Slutspel
20:20Handball Tirol - Linz -:-ÖSTERRIKE: WHA Women
19:00Atzgersdorf D - MGA Handball D -:-19:00Feldkirch D - Hypo NO D -:-
19:00Ferlach/Feldkirchen D - Stockerau D -:-
19:00Korneuburg D - roomz JAGS WV D -:-
19:00Tulln D - St. Polten D -:-
Spela på Handboll från din mobil med bet365!
Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »
m.Flashscore.se erbjuder live handboll resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.