Basket » 03.04.2024 » Alla matcher
Spela på Basket från din mobil med bet365!
EUROPA: Champions League - Slutspel
17:30Murcia - Ludwigsburg -:-18:00Bonn - Peristeri -:-
19:00Tenerife - Tofas -:-
20:00Unicaja - Promitheas -:-
SVERIGE: Basketligan Herr - Slutspel
18:04BC Luleå - Nässjö -:-18:04Borås Basket - Södertälje Kings -:-
USA: NBA
00:00Toronto Raptors - Los Angeles Lakers -:-00:00Washington Wizards - Milwaukee Bucks -:-
00:30Miami Heat - New York Knicks -:-
00:30Philadelphia 76ers - Oklahoma City Thunder -:-
01:00Minnesota Timberwolves - Houston Rockets -:-
02:00Denver Nuggets - San Antonio Spurs -:-
02:00Utah Jazz - Cleveland Cavaliers -:-
03:00Golden State Warriors - Dallas Mavericks -:-
03:00Sacramento Kings - Los Angeles Clippers -:-
00:00Charlotte Hornets - Portland Trail Blazers -:-
00:00Washington Wizards - Los Angeles Lakers -:-
00:30Atlanta Hawks - Detroit Pistons -:-
00:30Boston Celtics - Oklahoma City Thunder -:-
00:30Brooklyn Nets - Indiana Pacers -:-
ALBANIEN: Superliga
17:00Apolonia Fier - Elbasani -:-17:00Fieri - Kamza Basket -:-
17:00Skenderbeu - Beselidhja -:-
17:00Tirana - PBC Flamurtari -:-
17:00Vllaznia - Partizani Tirana -:-
ARGENTINA: Liga A
01:30Independiente de Oliva - Olimpico -:-02:00San Martin - La Union -:-
23:00San Lorenzo - Comunicaciones Mercedes -:-
ASIEN: WASL - West Asia League - Play Offs
20:00Sagesse Al Hekmeh Beirut - Al-Riyadi -:-AUSTRALIEN: NBL1 South
10:00Ballarat - Bendigo Braves -:-10:00Ringwood - Kilsyth -:-
10:00Sandringham Sabres - Knox -:-
AUSTRALIEN: NBL1 South Women
08:00Ballarat D - Bendigo D -:-08:00Ringwood D - Kilsyth D -:-
08:00Sandringham D - Knox D -:-
BELARUS: Premier League
14:00SDUSHOR Minsk - Rubon II -:-BOLIVIA: Libobasquet
01:30Can Oruro - Basquetbol La Paz -:-BRASILIEN: NBB
23:00Paulistano - Cerrado -:-00:00Cearense - Flamengo -:-
00:00Sao Paulo - Brasilia -:-
23:30Bauru - Sao Jose -:-
00:00Corinthians Paulista - Caxias do Sul -:-
00:00Franca - Mogi -:-
BRASILIEN: LBF Women
23:30Ituano D - Corinthians D -:-22:45Campinas D - Sao Jose D -:-
00:30SESI Araraquara D - Blumenau D -:-
CHILE: LNB
23:00Sportiva Italiana - Puente Alto -:-00:30Espanol de Talca - U. De Concepcion -:-
EUROPA: FIBA Europe Cup - Slutspel
18:00Bahcesehir Kol. - Varese -:-18:00Chemnitz - Bilbao -:-
EUROPA: BNXT League - Förlorarrunda
18:45Feyenoord - Circus Brussels -:-EUROPA: Latvia-Estonian League - Slutspel
17:00BK Ogre - Prometey -:-17:00Tartu Ulikool - Ventspils -:-
EUROPA: EuroCup Damer - Slutspel
18:30Besiktas D - BA London Lions D -:-FILIPPINERNA: Philippine Cup
09:30Meralco Bolts - Terrafirma Dyip -:-12:30Rain or Shine Elasto Painters - Converge FiberXers -:-
GREKLAND: A1 Women
13:00Eleftheria D - PAOK D -:-13:00Iraklis D - Panathinaikos D -:-
13:00Lefkadas D - GAS Evnikos D -:-
13:00PAS Giannina D - Athinaikos D -:-
13:00Proteas Voulas D - Esperides Kalliotheas D -:-
ISLAND: Premier League Women - Förlorarrunda
20:15Fjolnir D - Snaefell D -:-20:15Thor AK Akureyri D - Valur D -:-
ISLAND: Premier League Women - Vinnarrunda
20:15Keflavik D - Njardvik D -:-20:15Stjarnan D - Grindavik D -:-
KAZAKSTAN: National League - Slutspel
13:00Aktobe - Astana 2 -:-KOSOVO: Superliga
17:00Bashkimi - Peja -:-17:00Golden Eagle Ylli - Trepca -:-
17:00Sigal Prishtina - Vellaznimi -:-
KROATIEN: Premijer liga
17:00Bosco - Alkar -:-17:00Skrljevo - GKK Sibenka -:-
19:30Dubrava - Zabok -:-
MEXIKO: CIBACOPA
03:15Astros - Venados de Mazatlan -:-03:15Frayles de Guasave - Halcones de Obregon -:-
04:15Caballeros de Culiacan - Pioneros de Los Mochis -:-
04:15Ostioneros de Guaymas - Angeles CDMX -:-
04:15Rayos de Hermosillo - Zonkeys de Tijuana -:-
NORGE: BLNO - Slutspel
18:00Gimle - Fyllingen -:-NYA ZEELAND: NBL
07:30Southland Sharks - Manawatu Jets -:-RYSSLAND: VTB United League - Förlorarrunda
16:15Minsk - Saratov -:-17:30Nizhny Novgorod - Uralmash Ekaterinburg -:-
RYSSLAND: Super League - Slutspel
14:00Temp Sumz Revda - Novosibirsk -:-17:00Khimki M. - Dome-Springs Izhevsk -:-
SERBIEN: First League
17:00Cacak 94 - Vrsac -:-17:00Joker - Zlatibor -:-
17:00Leskovac Zdravlje - Vojvodina Novi Sad -:-
17:00OKK Beograd - Subotica -:-
17:00OKK Novi Pazar - Tamis -:-
17:00Radnicki - KK Metalac -:-
17:00Sloboda - Dynamic -:-
17:00Sloga - Mladost Zemun -:-
SLOVAKIEN: Extraliga
17:00BK Nitra - MBK Handlova 36:37SLOVAKIEN: Extraliga Women - Slutspel
17:00Piestanske Cajky D - Samorin D -:-17:00Slavia Banska Bystrica D - Ruzomberok D -:-
SLOVENIEN: Liga Nova KBM
17:00Sencur - LTH Castings -:-17:00Tajfun Sentjur - KK Krka Novo mesto -:-
SVERIGE: Superettan Herr
18:00AIK Basket - Eskilstuna -:-18:00Helsingborg - IK Eos -:-
18:00Huddinge - Djurgården Basket -:-
18:30Wetterbygden Stars - KFUM Kalmar -:-
SVERIGE: Basketligan Dam - Slutspel
18:00Norrköping Dolphins D - Högsbo Basket D -:-18:00Uppsala Basket D - KFUM Östersund D -:-
TJECKIEN: NBL - Förlorarrunda
17:00Srsni Pisek - Olomoucko -:-TYSKLAND: Pro A
18:00Bayreuth - Dresden -:-18:00Giessen - Kirchheim -:-
18:30Bremerhaven - Bochum -:-
18:30Koblenz - Phoenix Hagen -:-
18:30Nurnberger - Jena -:-
18:30Paderborn - Frankfurt -:-
18:30PS Karlsruhe - Trier -:-
19:00Munster - Dusseldorf -:-
USA: NIT
00:00Indiana State - Utah Utes -:-02:30Seton Hall - Georgia -:-
Spela på Basket från din mobil med bet365!
Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »
m.Flashscore.se erbjuder live basket resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.