UPPDATERA

Basket » Imorgon » Alla matcher

TURKIET: Super Lig

17:00Darussafaka - Petkim Spor -:-
19:30Turk Telekom - Fenerbahce -:-

ARGENTINA: Liga A

01:30Penarol - San Martin -:-

ARGENTINA: Liga Femenina Women - Clasura – Slutspel

01:00Obras Sanitarias D - Juventud Ameghino D -:-
02:00Union Florida D - Ferro D -:-

BELARUS: Premier League - Slutspel

16:30Grodno GrSU - Minsk 3 -:-

BRASILIEN: LBF Women

00:30Catanduva D - Corinthians D -:-

CHILE: LNB

01:15Puerto Montt - U. De Concepcion -:-
01:30CD Puerto Varas - Espanol de Talca -:-
01:45Catolica - Naviera Ulloa -:-
02:30Leones Quilpue - Ancud -:-

CHILE: LNB 2

01:00Arturo Prat San Felipe - Sergio Ceppi -:-
02:00Brisas - Municipal Chillan -:-
02:00Luis Matte Larrain - Colo Colo -:-
02:00UppskjutenQuilpue Basquetbol - Arabe Valparaiso -:-
02:00UppskjutenTruenos De Talca - Aleman -:-

DANMARK: Basketligaen - Vinnarrunda

19:15Bakken Bears - Vaerlose -:-
19:15Randers - Svendborg -:-
19:15Team FOG Naestved - Horsens -:-

EUROPA: ABA League - Slutspel

18:00Crvena zvezda - Studentski Centar -:-
20:00Mega Basket - Cedevita Olimpija -:-

GREKLAND: Basket League - Vinnarrunda

19:15Panathinaikos - Olympiacos -:-

IRAN: Super League - Slutspel

14:30Kalleh - Zob Ahan -:-
14:30Mes Kerman - Mahram Tehran -:-
14:30Palayesh Naft Abadan - Tabiat -:-

ISLAND: Premier League - Slutspel

21:00Alftanes - Keflavik -:-
21:30Tindastoll - Grindavik -:-

ISRAEL: Super League

17:40Bnei Herzliya - H. Haifa -:-
17:45Hapoel Eilat - H. Afula -:-
19:45Ironi Kiryat Ata - Nes Ziona -:-

ISRAEL: WBL Women - Slutspel

17:45Elitzur Ramla D - Hapoel Jerusalem D -:-

JAPAN: W League Women - Slutspel

12:00Fujitsu D - Denso Iris D -:-

KAZAKSTAN: National League Women - Slutspel

09:00Tomiris Almaty D - Okzhetpes D -:-
11:30Turan Tovuz D - Aktau D -:-
13:45Astana D - Pavlodar D -:-
16:00Aktobe D - Barsy Atyrau D -:-

KINA: CBA - Slutspel

13:35Shenzhen - Beijing Royal Fighters -:-
13:35Zhejiang Guangsha - Shanxi Zhongyu -:-

KROATIEN: Premijer liga

17:00Split - Bosco -:-
18:00Cibona - Zadar -:-

LETTLAND: LBL - Slutspel

18:30Rigas Zelli - Valmiera Glass Via -:-

LIBANON: Division 1 - Slutspel

15:45Antonine - Beirut Club -:-

LITAUEN: LKL

17:50Nevezis - Siauliai -:-

LITAUEN: NKL - Slutspel

18:00BC Olimpas Palanga - Suduva-Mantinga -:-

MEXIKO: LMBPF Women - Slutspel

01:00Libelulas D - Quetzales D -:-
02:00Mieleras D - Cinnamon D -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

18:00Primorje - Tivat -:-

NYA ZEELAND: NBL

09:30Southland Sharks - Wellington Saints -:-

PUERTO RICO: BSN

00:00Leones De Ponce - Criollos de Caguas -:-
02:00Osos de Manati - Cangrejeros -:-

RUMÄNIEN: Divizia A - Play Out

16:00CSM Focsani - Valcea -:-
17:00Laguna Bucuresti - SCM Craiova -:-
17:30Municipal Galati - CSM Targu Jiu -:-
18:00Petrolul Ploiesti - BC Timisoara -:-

RUMÄNIEN: Liga National Women - 5:e-8:e plats

16:00Olimpia Brasov D - Targu Mures D -:-

RUMÄNIEN: Liga National Women - Slutspel

18:00CSM Constanta D - Arad D -:-

RYSSLAND: Premier League Women - 5:e-8:e plats

14:00Enisey Krasnoyarsk D - Samara D -:-
16:00Nadezhda D - Spartak Moscow D -:-

RYSSLAND: Premier League Women - Slutspel

17:30Nika Siktivkar D - Dynamo Kursk D -:-
18:30MBA Moscow D - UMMC Ekaterinburg D -:-

SLOVENIEN: Liga Nova KBM

19:00Rogaska - Podcetrtek -:-

SVERIGE: Basketligan Dam - Slutspel

19:00Luleå BBK D - Norrköping Dolphins D -:-

SYDKOREA: KBL - Slutspel

12:00Wonju DB - KCC Egis -:-

TURKIET: TBL

15:00Cayirova - Konyaspor -:-

VÄRLD: Champions League Americas - Slutspel

23:40Halcones de Xalapa - Hebraica y Macabi -:-
03:10Flamengo - Quimsa -:-

UPPDATERA

Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »

Topp

m.Flashscore.se erbjuder live basket resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.