Fotboll » 29.04.2024 » Alla matcher
Spela på Fotboll från din mobil med bet365!
ITALIEN: Serie A
20:45Genoa - Cagliari -:-SPANIEN: LaLiga
21:00Barcelona - Valencia -:-SVERIGE: Allsvenskan
19:00Brommapojkarna - IFK Göteborg -:-19:00IF Elfsborg - IK Sirius -:-
19:00Mjällby AIF - Kalmar FF -:-
19:10Hammarby IF - Västerås SK -:-
SVERIGE: Superettan
19:00Trelleborgs FF - Degerfors IF -:-ALBANIEN: First Division
15:00Bylis - Flamurtari -:-18:00AF Elbasani - Vora -:-
ARMENIEN: First League
14:00Onor - Alashkert 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Direktkval
00:00Sport Boys - Jong Aruba -:-02:00La Fama - Santa Fe -:-
AZERBAJDZJAN: Premier League
17:00Zira - Araz -:-BELGIEN: Pro League U21
20:00Lierse K. U21 - Beveren U21 -:-BOSNIEN OCH HERCEGOVINA: WWIN Liga BiH
16:30Tuzla City - Igman K. -:-BRASILIEN: Serie A
23:30Fortaleza - Bragantino -:-23:30Juventude - Athletico-PR -:-
01:00Internacional - Atletico GO -:-
BRASILIEN: Serie B
23:00Goias - Ponte Preta -:-00:00Paysandu - Botafogo SP -:-
00:30Mirassol - Ceara -:-
BRASILIEN: Serie C - Första rundan
00:00Botafogo PB - SER Caxias -:-00:30Volta Redonda - Floresta EC -:-
BRASILIEN: Serie D
23:00Mixto - CRAC -:-00:30Maringa FC - Santo Andre -:-
00:30Democrata SL - Nova Iguacu Fc -:-
BRASILIEN: Brasileiro Women
20:00Flamengo D - Santos D -:-BRASILIEN: Brasileiro A2 Women
20:00UD Alagoana D - Sport Recife D -:-BRASILIEN: Brasileiro A3 D
21:00Tiradentes D - Iape D -:-22:00A. Acreano D - Porto Velho D -:-
BULGARIEN: Parva liga - Conference League Grupp
16:45CSKA 1948 Sofia - Arda -:-BULGARIEN: Parva liga - Nedflyttningsgrupp
19:15Beroe - Etar Veliko Tarnovo -:-CHILE: Primera Division
00:00Colo Colo - U. Calera -:-02:30Deportes Iquique - Palestino -:-
CHILE: Primera B
00:00San Felipe - Rangers -:-21:30S. Morning - U. De Concepcion -:-
CHILE: Segunda Division
23:30Real San Joaquin - Deportes Rengo -:-COLOMBIA: Primera B - Apertura
01:00U. Magdalena - Huila -:-02:00Quindio - Llaneros -:-
COLOMBIA: Liga Women
23:00Cucuta D - Alianza D -:-02:15La Equidad D - Deportivo Pasto D -:-
COSTA RICA: Primera Division - Clasura
00:00Saprissa - Guanacasteca -:-CYPERN: Cyta Championship - Nedflyttningsgrupp
16:00Othellos Athienou - Zakakiou -:-18:30Apollon - Karmiotissa -:-
18:30Doxa - AEL Limassol -:-
DANMARK: Superliga - Mästerskapsslutspel
19:00Silkeborg - Midtjylland -:-ECUADOR: Liga Pro - Första rundan
01:00Emelec - Barcelona SC -:-EGYPTEN: Premier League
18:00Ceramica Cleopatra - Pharco -:-EGYPTEN: Division 2 A - Uppflyttningsgrupp
16:30Al Qanah - Al-Sekka -:-16:30Ghazl El Mahallah - La Viena -:-
16:30Petrojet - Wadi Degla -:-
16:30Raya - Proxy -:-
16:30Tanta - Haras El Hodood -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clasura
23:0011 Deportivo - Platense Municipal -:-23:00Aguila - Santa Tecla -:-
23:00Alianza FC - Dragon -:-
23:00Fuerte San Francisco - FAS -:-
ENGLAND: Championship
21:00Preston - Leicester -:-ENGLAND: Premier League 2
13:00Southampton U21 - Manchester Utd U21 -:-20:00Crystal Palace U21 - Tottenham U21 -:-
20:00Derby U21 - Everton U21 -:-
20:00Newcastle Utd U21 - Aston Villa U21 -:-
20:00Reading U21 - Manchester City U21 -:-
20:00West Brom U21 - Leeds U21 -:-
20:00Wolves U21 - Brighton U21 -:-
ENGLAND: Professional Development League
12:00Sheffield Wed U21 - Swansea U21 -:-14:00Crewe U21 - Charlton U21 -:-
14:00Wigan U21 - Watford U21 -:-
20:00Birmingham U21 - Bournemouth U21 -:-
FINLAND: Ykkosliiga
17:30SJK Akatemia - TPS Turku -:-FINLAND: Kakkonen - Grupp B
17:30EBK - Ilves 2 -:-FINLAND: Suomen Cup
19:00Kontu - GrIFK -:-FRANKRIKE: Ligue 2
20:45Dunkerque - Auxerre -:-FRANKRIKE: National
21:00Nimes - Red Star -:-FÄRÖARNA: Premier League
19:0007 Vestur Sorvagur - HB Torshavn -:-19:00B36 Torshavn - Fuglafjordur -:-
20:00Runavik - Vikingur Gotu -:-
20:00Skala Itrottarfelag - Toftir B68 -:-
GHANA: Premier League
17:00Nsoatreman - Bofoakwa Tano -:-HONDURAS: Liga Nacional - Clasura
23:30Genesis - UPNFM -:-23:30Marathon - Olancho -:-
23:30Olimpia - Victoria -:-
23:30Real Sociedad - Real Espana -:-
23:30Vida - Motagua -:-
INDIEN: ISL - Slutspel
16:00Mumbai City - Goa -:-INDONESIEN: Liga 1
14:00Dewa United - Borneo -:-IRAK: Stars League
17:00Al Kahraba - Al Najaf -:-17:00Al Quwa Al Jawiya - Al Karkh -:-
17:00Al Talaba - Baghdad -:-
17:00Al Wasat - Karbala -:-
17:00Erbil - Al Minaa -:-
IRLAND: Premier Division
21:00Shamrock Rovers - Drogheda -:-ISLAND: Besta deild karla
21:15Fylkir - Stjarnan -:-21:15Valur - Fram -:-
ISRAEL: Ligat ha'Al - Mästerskapsslutspel
19:00H. Beer Sheva - Sakhnin -:-19:30H. Haifa - M. Haifa -:-
ITALIEN: Primavera 1
14:30Sampdoria U19 - Roma U19 -:-JAMAICA: Premier League - Slutspel
23:00Portmore - Arnett Gardens -:-JAPAN: Nadeshiko League Women
08:00Harima Albion D - Shizuoka Bonita D -:-KANADA: Canadian Premier League
23:00Cavalry - Pacific FC -:-KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Alay Osh - Neftchi Kochkor-Ata -:-LITAUEN: I Lyga
17:00Banga Gargzdai 2 - FK Panevezys 2 -:-18:00Hegelmann Litauen 2 - Kauno Zalgiris 2 -:-
MEXIKO: Liga MX - Clasura
02:00Necaxa - Monterrey -:-02:00Santos Laguna - Atl. San Luis -:-
MEXIKO: Liga MX Women - Clasura
01:00Atl. San Luis D - Puebla D -:-01:00Guadalajara Chivas D - Cruz Azul D -:-
03:06Mazatlan FC D - U.N.A.M. D -:-
NEDERLÄNDERNA: Eerste Divisie
20:00FC Emmen - Helmond -:-20:00Jong Utrecht - Den Haag -:-
NICARAGUA: Liga Primera - Clasura
01:00Jalapa - Diriangen -:-03:00UNAN-Managua - Sport Sebaco -:-
NORGE: Division 2 - Group 1
13:00Viking 2 - Brattvag -:-16:00Brann 2 - Eik-Tonsberg -:-
NORGE: Division 3 - Group 2
17:00Sola - Odd 2 -:-18:00Vidar - Sandefjord 2 -:-
NORGE: Division 3 - Group 3
19:00Nordstrand - Mjondalen 2 -:-19:00Sarpsborg 08 2 - Asker -:-
19:15Kfum Oslo 2 - Skeid 2 -:-
NORGE: Division 3 - Group 4
18:00Lillestrøm 2 - Strømsgodset 2 -:-NORGE: Division 3 - Group 5
18:00Kristiansund 2 - Aalesund 2 -:-19:00Molde 2 - Hødd 2 -:-
PARAGUAY: Primera Division - Apertura
23:30Guarani - Nacional Asuncion -:-23:30Olimpia - Ameliano -:-
02:00Cerro Porteno - General Caballero JLM -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
00:30Melgar - A. Lima -:-03:00Deportivo Garcilaso - Los Chankas -:-
03:00Universitario Lima - Comerciantes Unidos -:-
POLEN: Ekstraklasa
19:00Puszcza - Korona -:-POLEN: Division 1
18:00Chrobry Glogow - Wisla Plock -:-18:00Odra Opole - Motor Lublin -:-
POLEN: Division 2
18:00LKS Lodz II - Ol. Grudziadz -:-18:15Stomil Olsztyn - Lech II -:-
PORTUGAL: Liga Portugal
21:15Estrela - Farense -:-RUMÄNIEN: Liga 1 - Mästerskapsslutspel
19:30Rapid Bucharest - Univ. Craiova -:-RUMÄNIEN: Liga 1 - Nedflyttningsgrupp
16:30Petrolul - Botosani -:-RUMÄNIEN: Liga 2 - Mästerskapsslutspel
14:00Hunedoara - Selimbar -:-RYSSLAND: Premier League
12:00Krylya Sovetov - Krasnodar -:-14:15Kazan - Ural -:-
16:30Sochi - Fakel Voronezh -:-
18:45FK Rostov - Orenburg -:-
RYSSLAND: FNL
16:00Chernomorets Novorossijsk - Dynamo Makhachkala -:-SAUDIARABIEN: Division 1
18:10Al Arabi - Ohod -:-18:10Al-Faysaly - Al Ain -:-
19:50Hajer - Al Adalah -:-
SLOVENIEN: Prva liga
17:30Mura 05 - Aluminij -:-SOMALIA: National league
14:30Jeenyo - Kigs -:-SPANIEN: LaLiga2
20:30Ferrol - Mirandes -:-SYDAMERIKA: South American Championship Women U20 - Sista gruppen
23:00Peru U20 D - Venezuela U20 D -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00JKT Tanzania - Mtibwa Sugar -:-17:30Namungo - Simba (Tan) -:-
THAILAND: Thai League 1
13:30Bangkok Utd - Prachuap -:-TURKIET: Super Lig
19:00Karagumruk - Antalyaspor -:-UKRAINA: Premier League
17:00Zhytomyr - Vorskla -:-UKRAINA: Championship Women - Mästerskapsslutspel
15:00Shakhtar D - Vorskla Poltava D -:-15:00Zhytlobud-1 D - Kolos Kovalivka D -:-
UKRAINA: Championship Women - Nedflyttningsgrupp
15:00Panthers FC Uman D - Dyn. Kyiv D -:-UNGERN: Merkantil Bank Liga
20:00Ajka - Nyiregyhaza -:-URUGUAY: Primera Division - Apertura
23:00Cerro CA - Nacional -:-01:30Defensor Sp. - Wanderers -:-
20:00Racing Montevideo - Fenix -:-
USA: MLS Next Pro
23:00New York Red Bulls 2 - Columbus Crew 2 -:-23:00Sporting Kansas City II - Minnesota 2 -:-
02:30North Texas - Houston Dynamo 2 -:-
04:00Real Monarchs - Vancouver Whitecaps 2 -:-
USA: NISA
02:00Irvine Zeta - Arizona Monsoon -:-USA: NWSL Women
23:00Gotham D - Racing Louisville D -:-VÄRLD: Internationella vänskapsmatcher
10:15Kroatien U16 - Finland U16 -:-12:30Uruguay U16 - Sverige U16 -:-
VÄRLD: Vänskapsmatcher klubblag
18:00Onsala BK (Swe) - Landvetter (Swe) -:-Spela på Fotboll från din mobil med bet365!
Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »
m.Flashscore.se erbjuder live fotboll resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.