Basket » Idag » Alla matcher
Spela på Basket från din mobil med bet365!
EUROPA: Euroleague - Slutspel
19:00Monaco - Fenerbahce -:-21:00Barcelona - Olympiacos -:-
EUROPA: Champions League - Slutspel
18:00Tenerife - Peristeri -:-21:00Murcia - Unicaja -:-
SVERIGE: Basketligan Herr - Slutspel
19:04Norrköping Dolphins - BC Luleå -:-TURKIET: Super Lig
17:00UppskjutenBursaspor - Fenerbahce -:-17:00Galatasaray - Samsunspor -:-
USA: NBA - Slutspel
01:00Orlando Magic - Cleveland Cavaliers -:-01:30Philadelphia 76ers - New York Knicks -:-
04:00Los Angeles Lakers - Denver Nuggets -:-
23:30Indiana Pacers - Milwaukee Bucks -:-
AFRIKA: BAL
16:00City Oilers - Bangui -:-19:00Al Ahly - Al Ahly -:-
ASIEN: Asia Champions League - Kval - Andra rundan
11:30Prawira Bandung - NS Matrix -:-15:00Pelita Jaya - Hong Kong Eastern -:-
AUSTRALIEN: NBL1 East
12:00Bankstown Bruins - Inner West Bulls -:-12:00Central Coast Crusaders - BA CoE -:-
12:00Penrith P. - Hills Hornets -:-
AUSTRALIEN: NBL1 East Women
10:00Bankstown Bruins D - Inner West Bulls D -:-10:00Central Coast D - BA CoE D -:-
10:00Penrith P. D - Hills Hornets D -:-
AUSTRALIEN: NBL1 North
12:00Ipswich Force - Brisbane Capitals -:-12:00North Gold Coast Seahawks - Logan Thunder -:-
AUSTRALIEN: NBL1 North Women
10:00Ipswich Force D - Brisbane Capitals D -:-10:00North Gold Coast Seahawks D - Logan Thunder D -:-
AUSTRALIEN: NBL1 South
11:30NW Tasmania - Ballarat -:-12:00Hobart Chargers - Casey Cavaliers -:-
12:30Mt Gambier - Keilor Thunder -:-
AUSTRALIEN: NBL1 South Women
09:30Launceston D - Ballarat D -:-10:00Hobart Chargers D - Casey Cavaliers D -:-
10:30Mt. Gambier D - Keilor Thunder D -:-
AUSTRALIEN: NBL1 West
14:30Lakeside Lightning - South West Slammers -:-14:30Mandurah Magic - Perry Lakes Hawks -:-
AUSTRALIEN: NBL1 West Women
12:30Lakeside Lightning D - South West Slammers D -:-12:30Mandurah Magic D - Perry Lakes Hawks D -:-
BAHRAIN: Premier League - Slutspel
19:00Al Muharraq - Al Ahli -:-BELARUS: Premier League - Slutspel
16:30Grodno - Borisfen -:-18:00Minsk - Rubon -:-
BELARUS: Premier League Women - Slutspel
17:00Rguor Minsk D - Minsk D -:-19:00Olimpia Grodno D - Horizont Minsk D -:-
BRASILIEN: NBB - Slutspel
00:30Unifacisa - Sao Paulo -:-BRASILIEN: LBF Women
1:a quarternCatanduva D - SESI Araraquara D 6:1000:30Sao Jose D - Campinas D -:-
00:00Blumenau D - Ponta Grossa D -:-
CYPERN: Division A - Slutspel
18:00AEK Larnaca - Apoel BC -:-DANMARK: Basketligaen - Förlorarrunda
18:30Amager - Holbaek-Stenhus -:-DANMARK: Kvindebasketligaen Women - Slutspel
19:30Falcon D - Aabyhoj D -:-ESTLAND: Korvpalli Meistriliiga - Slutspel
18:00Tallinna Kalev - BC Kalev/Cramo -:-18:00Viimsi - Tartu Ulikool -:-
18:30Keila - Parnu -:-
EUROPA: BNXT League - Förlorarrunda
20:30Circus Brussels - Kortrijk -:-20:30Leuven Bears - LWD Basket -:-
20:30Okapi Aalst - Feyenoord -:-
EUROPA: BNXT League - Vinnarrunda
20:00Liege - Leiden -:-20:30Antwerp Giants - Zwolle -:-
20:30Limburg - Den Bosch -:-
20:30Spirou Charleroi - Groningen -:-
FILIPPINERNA: Philippine Cup
10:30Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts -:-13:30Magnolia Hotshots - San Miguel Beermen -:-
FRANKRIKE: Pro B
20:00Boulazac - St. Chamond -:-20:00Nantes - Denain-Voltaire -:-
20:30Vichy - Poitiers -:-
GEORGIA: Superleague - Slutspel
16:30Orbi - Gau -:-ISLAND: Premier League Women - Direktkval
21:15Athena D - Tindastoll D -:-ISRAEL: Super League
12:45Galil Elyon - H. Haifa -:-ISRAEL: Liga Leumit - Play Out
12:30Safed - Maccabi Haifa -:-13:30Hapoel Bnei Kfar Kasem - Maccabi Maale Adumim -:-
KANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - London -:-KINA: CBA - Slutspel
13:35Guangzhou - Xinjiang -:-13:35Shanghai - Zhejiang Chouzhou -:-
KROATIEN: Premijer liga
17:30Dinamo Zagreb - Zabok -:-18:00Cedevita Junior - Alkar -:-
19:30Split - Skrljevo -:-
LETTLAND: LBL - Slutspel
18:00Ventspils - Rigas Zelli -:-LITAUEN: NKL - Slutspel
18:00BC Olimpas Palanga - Suduva-Mantinga -:-NYA ZEELAND: NBL
09:30Whai - Taranaki Airs -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
01:30Libertad - Ciudad Nueva -:-02:00Olimpia - Dep. San Jose -:-
02:30Colonias Gold - Felix Perez Cardozo -:-
PORTUGAL: Proliga - Slutspel
22:30Galitos Barreiro - Santo Andre -:-PUERTO RICO: BSN
02:00Cangrejeros - Osos de Manati -:-02:00Gigantes de Carolina - Criollos de Caguas -:-
RUMÄNIEN: Divizia A - Play Out
16:00Petrolul Ploiesti - Laguna Bucuresti -:-18:00CSM Targu Jiu - CSM Focsani -:-
RYSSLAND: Super League - 5:e-8:e plats
09:00Novosibirsk - Barnaul -:-13:00Irkutsk - Dome-Springs Izhevsk -:-
RYSSLAND: Premier League Women - 5:e-8:e plats
11:00Enisey Krasnoyarsk D - Spartak Moscow D -:-SLOVENIEN: Liga Nova KBM
18:30Ilirija - LTH Castings -:-SPANIEN: LEB Oro
20:15Melilla - Clavijo -:-20:30Real Betis - Real Valladolid -:-
21:00Forca Lleida - Estela -:-
STORBRITANNIEN: BBL - Slutspel
20:45Caledonia Gladiators - Newcastle Eagles -:-SVERIGE: Superettan Herr - Slutspel
19:00Sloga Uppsala - Högsbo Basket -:-TAIWAN: SBL - Slutspel
13:00Bank of Taiwan - Yulon Luxgen Dinos -:-TAIWAN: WSBL Women - Slutspel
11:00Cathay Life D - Taipower D -:-TJECKIEN: NBL - Slutspel
18:00Opava - NH Ostrava -:-TJECKIEN: ZBL Women - Slutspel
17:30USK Prague D - Zabiny Brno D -:-TURKIET: TBL - Slutspel
15:30Sigortam.net ITU - Alagoz -:-17:30Final Spor - Fenerbahce 2 -:-
TYSKLAND: BBL
20:00Syntainics MBC - Heidelberg -:-TYSKLAND: Pro B - Slutspel
18:00OrangeAcademy - Schwelm -:-19:30Leverkusen - Berlin Braves -:-
20:00Rhondorf - Wolmirstedt -:-
20:00Wedel - Koln -:-
TYSKLAND: DBBL Women - Slutspel
19:00Keltern D - Alba Berlin D -:-Spela på Basket från din mobil med bet365!
Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »
m.Flashscore.se erbjuder live basket resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.