Fotboll » 08.05.2024 » Odds
Spela på Fotboll från din mobil med bet365!
Odds från bet365 - Spela nu!!
EUROPA: Champions League - Slutspel
21:00Real Madrid - Bayern -:- [ 1.91 | 3.80 | 3.60 ]EUROPA: Europa Conference League - Slutspel
18:45Club Brugge - Fiorentina -:- [ 2.70 | 3.30 | 2.55 ]ALBANIEN: Superliga
16:00Din. Tirana - Egnatia -:-16:00Erzeni - Teuta -:-
16:00Kukesi - Partizani -:-
16:00Skenderbeu - Laci -:-
16:00Tirana - Vllaznia -:-
ALBANIEN: First Division
16:00Besa - Flamurtari -:-16:00Burreli - Apolonia Fier -:-
16:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
16:00Luzi - Vora -:-
16:00Tomori Berat - Lushnja -:-
ANGOLA: Girabola
16:00CD Lunda Sul - Interclube -:-16:00Santa Rita - Wiliete -:-
16:00Sao Salvador - Desportivo Huila -:-
16:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
16:30Academica - C.R.D. Libolo -:-
17:00Petro Atletico - Sporting de Cabinda -:-
17:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARGENTINA: Copa Argentina
20:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto -:-23:05Colon - Los Andes -:-
ARGENTINA: Reserve League - Första rundan
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 -:-00:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 -:-
20:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 -:-
20:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
20:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
00:00Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-
ARMENIEN: First League
14:00Onor - Ararat 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Direktkval
02:00La Fama - Real Koyari -:-AUSTRALIEN: NPL Queensland
12:30Gold Coast Utd - Moreton City Excelsior -:-AUSTRALIEN: Northern NSW State League
12:00Cessnock City Hornets - Toronto Awaba Stags -:-12:00Singleton Strikers - South Cardiff -:-
12:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
12:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AZERBAJDZJAN: I Liqa
13:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHRAIN: Premier League
18:00Al-Muharraq - East Riffa -:-18:00Al-Rifaa - Al-Ahli Manama -:-
18:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELARUS: Belarusian Cup
17:00Zhodino - Isloch -:-19:45Neman - Din. Minsk -:-
BELARUS: Vysshaya Liga Women
13:00Zorka-BDU D - Dynamo Brest D -:-14:00Bobruichanka D - Dyussh-Polesgu D -:-
15:00Minsk FK D - FC Gomel D -:-
17:00Belarus U19 D - Dnepr Mogilev D -:-
BELGIEN: Pro League U21
18:00Oostende U21 - Lommel SK U21 -:-BOSNIEN OCH HERCEGOVINA: Bosnia and Herzegovina Cup
18:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BRASILIEN: Serie B
02:00Botafogo SP - Mirassol -:-BRASILIEN: Gaucho 2
20:00EC Cruzeiro - GE Gloria -:-00:00Aimore - GE Bage -:-
00:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00Monsoon - Sao Gabriel -:-
00:30Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
BRASILIEN: Maranhense - Slutspel
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRASILIEN: Rondoniense - Slutspel
21:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRASILIEN: Roraimense - Andra rundan
01:00Progresso - Sao Raimundo RR -:-03:00Monte Roraima - Atl. Roraima -:-
BRASILIEN: Copa Espirito Santo - Första rundan
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRASILIEN: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 -:-20:00Bahia U20 - Ceara U20 -:-
20:00Botafogo U20 - Goias U20 -:-
20:00Fluminense U20 - Atletico-MG U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 -:-
20:30Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Cuiaba U20 -:-
BRASILIEN: Baiano U20
20:00Catuense U20 - Juazeirense U20 -:-20:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Bahia de Feira U20 -:-
BRASILIEN: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Nacao U20 -:-BRASILIEN: Brasileiro Women
00:00Santos D - Gremio D -:-BULGARIEN: Third League - South-West
17:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-17:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
17:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
17:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
17:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III -:-
17:00Oborishte - Kyustendil -:-
17:00Razlog - Bansko -:-
17:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
17:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
BULGARIEN: Third League - North-East
16:00Septemvri Tervel - Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-15:00Vital O - Deira -:-
CAMBODIA: CPL - Mästerskapsslutspel
13:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-13:00Svay Rieng - Visakha -:-
CHILE: Primera Division Women
17:00S. Morning D - A. Italiano D -:-18:00Deportes Iquique D - Antofagasta D -:-
18:00Everton D - Coquimbo D -:-
21:00U. Catolica D - Cobresal D -:-
21:30U. De Chile D - U. Espanola D -:-
22:00Palestino D - Colo Colo D -:-
COLOMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-COSTA RICA: Primera Division - Clasura
01:00Liberia - Grecia -:-03:00San Carlos - Saprissa -:-
04:00Cartagines - Sporting San Jose -:-
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-
CYPERN: Cyta Championship - Nedflyttningsgrupp
18:00Zakakiou - Apollon -:-DR KONGO: Ligue 1 - Mästerskapsslutspel
15:00Mazembe - Dauphins Noirs -:-15:30AS Vita Club - Maniema -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Nedflyttningsgrupp
14:00Celeste - AC Rangers -:-16:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
ECUADOR: Serie B
02:00Guayaquil City - Cuniburo -:-22:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-
EGYPTEN: Division 2 A - Nedflyttningsgrupp
15:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-15:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
15:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
15:30Makadi - Nogoom FC -:-
15:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
EGYPTEN: Division 2 A - Uppflyttningsgrupp
15:30Al-Sekka - Petrojet -:-15:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-
15:30La Viena - Tanta -:-
15:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
15:30Wadi Degla - Raya -:-
ENGLAND: League One - Slutspel
21:00Peterborough - Oxford Utd -:-ESTLAND: Estonian Cup
17:00Paide - Nomme Kalju -:-19:30L. Tallinn - Viimsi JK -:-
EUROPA: U17 EM Damer
15:30Norge U17 D - Frankrike U17 D -:-18:30Sverige U17 D - England U17 D -:-
FINLAND: Kakkonen - Grupp B
17:30Poxyt - Tampere Utd -:-FINLAND: Suomen Cup
17:00Atlantis - JaPS -:-17:00OLS Oulu - SJK -:-
17:30GBK Kokkola - AC Oulu -:-
17:30Honka - PK-35 -:-
17:30KaPa 1924 - JBK -:-
17:30Kultsu - Lahti -:-
17:30MP Mikkeli 2 - MP Mikkeli -:-
17:30SalPa - Ekenas -:-
17:30Vaajakoski - KTP -:-
17:30VIFK - SJK Akatemia -:-
18:00EBK - Keski-Uusimaa -:-
18:00Haka 2 - Inter Turku 2 -:-
18:00Ilves 2 - Inter Turku -:-
18:00KPV - Jaro -:-
18:00Lahden Reipas - Haka -:-
18:00MiPK - PEPO -:-
18:00MuSa - TPV Tampere -:-
18:00NJS III - Kuusysi Lahti -:-
18:00Toolon Taisto - KaPa -:-
18:00VJS - Gnistan -:-
19:30NJS - EPS -:-
FRANKRIKE: Division 1 - Damer
16:30Bordeaux D - Lyon D -:-16:30Fleury 91 D - Montpellier D -:-
16:30Guingamp D - Le Havre D -:-
16:30Paris FC D - Dijon D -:-
16:30Reims D - PSG D -:-
16:30St Etienne D - Lille D -:-
FÄRÖARNA: 1. Deild
15:00Runavik 2 - FC Suduroy -:-FÄRÖARNA: Faroe Islands Cup
19:00Vikingur Gotu - Argir -:-GHANA: Premier League
17:00Dreams - Bechem United -:-GIBRALTAR: National League - Mästerskapsslutspel
21:00Magpies - Manchester 62 -:-GREKLAND: Super League 2 - Nedflyttningsgrupp
15:00Aiolikos - Kampaniakos -:-15:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
15:00Iraklis 1908 - Anagennisi Karditsa -:-
15:00Kozani - PAOK B -:-
15:00PAE Egaleo - Olympiacos Piraeus B -:-
IRAN: Division 1
15:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-16:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
16:00Mes Soongoun - Saipa -:-
16:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
16:30Shahre Raz - Fajr Sepasi -:-
17:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
17:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
17:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
17:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
ISLAND: Besta deild Women
20:00Breidablik D - Stjarnan D -:-20:00FH Hafnarfjordur D - Throttur Reykjavik D -:-
20:00Keflavik D - Valur D -:-
KANADA: Championship
03:00Cavalry - Vancouver Whitecaps -:-KAZAKSTAN: Kazakhstan Cup - Slutspel
15:00Atyrau - Kairat Almaty -:-15:00Tobol Kostanay - FC Astana -:-
17:00Ordabasy - Aktobe -:-
17:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KENYA: Super League
12:00Kisumu All-Stars - Assad -:-12:00Mulembe United - Rainbow -:-
KYRGYZSTAN: Premier Liga
14:00Alay Osh - Muras United -:-LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup
19:00Vaduz - Triesenberg -:-LITAUEN: Lithuanian Cup
17:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-MALTA: FA Trophy
19:00Birkirkara - Sliema Wanderers -:-MAURITIUS: Super League
16:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MEXIKO: Liga MX - Clasura – Slutspel
22:00Guadalajara Chivas - Toluca -:-22:00Tigres - Monterrey -:-
MOLDAVIEN: Super Liga - Nedflyttningsgrupp
16:00Drochia - Sparta Selemet -:-16:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
16:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
MONTENEGRO: Druga Liga
19:00FK Podgorica - Kom Podgorica -:-MONTENEGRO: Montenegrin Cup
16:00Rudar - Buducnost -:-17:00Jezero - Decic -:-
MYANMAR: MNL League Cup
11:00Kachin United - Rakhine United -:-11:30Glory Goal - Rainbow -:-
NIGER: Super Ligue
17:15ASFAN - Police -:-17:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United -:-NORGE: NM Cup
18:00Eidsvold - Sandnes -:-18:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
18:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
18:00Raufoss - Fredrikstad -:-
18:00Stabaek - Bryne -:-
18:00Vålerenga - HamKam -:-
19:05Levanger - Viking -:-
NORGE: Cup - Damer
15:30Mjolner D - Honefoss D -:-18:00Bjornevatn D - Porsanger D 3:0
18:00Fana D - Fyllingsdalen D -:-
18:00Grei D - KFUM Oslo D -:-
18:00Klepp D - Viking D 0:3
18:00Kongsvinger D - Frigg D -:-
18:00Krokelvdalen D - Tromsø D -:-
18:00Snogg D - Start D -:-
18:00Strømsgodset D - Odd D -:-
18:00Tynset D - Tiller D -:-
18:00Volda D - Herd D -:-
19:00Amazon Grimstad D - Arendal D -:-
19:00LSK Kvinner 2 D - Ham-Kam D -:-
19:00Sandefjord D - Ovrevoll Hosle D -:-
19:00Sarpsborg 08 D - Nanset D -:-
19:00Sola D - Avaldsnes D -:-
OMAN: Professional League
15:45Sur Club - Ibri -:-18:30Sohar - Al-Shabab -:-
RUMÄNIEN: Liga 2 - Mästerskapsslutspel
16:00Selimbar - Mioveni -:-16:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 1 - Nedflyttningsgrupp
17:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 1 - Uppflyttningsgrupp
17:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-17:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 2 - Nedflyttningsgrupp
17:00Braila - CSM Ramnicu Sarat -:-17:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca -:-
17:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 2 - Uppflyttningsgrupp
14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-17:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 3 - Nedflyttningsgrupp
17:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-17:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
17:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 3 - Uppflyttningsgrupp
17:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-17:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 4 - Nedflyttningsgrupp
17:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza -:-17:00Moreni - FC Pucioasa -:-
17:00Muscel - Paulesti -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 4 - Uppflyttningsgrupp
17:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-17:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 5 - Nedflyttningsgrupp
17:00V. Curita - SR Brasov -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 6 - Nedflyttningsgrupp
17:00Curtisoara - Calimanesti -:-17:00Sporting Rosiori - Horezu -:-
17:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 8 - Nedflyttningsgrupp
17:00Avantul Periam - Socodor -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 9 - Nedflyttningsgrupp
17:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-RUMÄNIEN: Liga 3 - Seria 9 - Uppflyttningsgrupp
17:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-17:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
RUMÄNIEN: Romanian Cup Women
13:00Vasas Odorhei D - Univ. Craiova D -:-14:00Ol. Cluj D - Csikszereda M. Ciuc D -:-
17:00Bihor D - Rapid Bucharest D -:-
17:00CSM Alexandria D - Gloria 2018 Bistrita D -:-
17:00Politehnica Timisoara D - Banat D -:-
17:00Targu Mures D - Farul Constanta D -:-
RYSSLAND: FNL
16:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow -:-17:00Saratov - Chernomorets Novorossijsk -:-
18:00Kamaz Chelny - Yenisey -:-
18:30Dynamo Makhachkala - Khimki -:-
RYSSLAND: FNL 2 - Division A Silver - Vårsäsong
15:00Kaluga - Din. Bryansk -:-RYSSLAND: FNL 2 - Division B - Group 1
15:30Angust Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-SAUDIARABIEN: Division 1
17:55Al Taraji - Al Jandal -:-18:40Al Orubah - Al Arabi -:-
19:50Al-Qaisumah - Al Batin -:-
SCHWEIZ: Promotion League
19:30Cham - Rapperswil -:-SCHWEIZ: 1.Liga Classic Group 1
20:00Terre Sainte - Lausanne II -:-SCHWEIZ: 1.Liga Classic Group 3
19:30Gossau - Kreuzlingen -:-SERBIEN: Super Liga - Mästerskapsslutspel
16:00Napredak - Partizan -:-16:00TSC - Radnicki 1923 -:-
18:00Vojvodina - Cukaricki -:-
18:30Mladost - Crvena zvezda -:-
SERBIEN: Prva Liga - Mästerskapsslutspel
18:00Graficar Beograd - Jedinstvo U. -:-18:00Indjija - Smederevo -:-
18:00Macva - OFK Beograd -:-
18:00Tekstilac Odzaci - Radnicki S. Mitrovica -:-
SERBIEN: Prva Liga - Nedflyttningsgrupp
18:00Kolubara - Dubocica -:-18:00Radnicki Beograd - Mladost GAT -:-
18:00Sloboda - RFK Novi Sad -:-
18:00Vrsac - Metalac GM -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Bo Rangers - Bai Bureh Warriors -:-18:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-
SLOVAKIEN: 4. liga - East
10:30FK Cana - Rudnany -:-10:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko -:-
10:30Lok. Kosice - Kechnec -:-
10:30Medzev - Raslavice -:-
10:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom -:-
10:30Poprad - Velky Saris -:-
10:30Sabinov - Gerlachov -:-
10:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SLOVAKIEN: 1. Liga Women - Mästerskapsslutspel
11:00Trnava D - Ruzomberok D -:-SOMALIA: National league
14:30Badbaado - Elman -:-SPANIEN: Primera Federacion Women - Uppflyttningsslutspel
18:00CA Osasuna D - Alhama D -:-19:00Espanyol D - SE AEM D -:-
SVERIGE: Division 1 - Norra
19:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale -:-19:00FBK Karlstad - Nordic United FC -:-
19:00Karlstad - Karlbergs BK -:-
19:30Täby FK - Hammarby TFF -:-
20:00Örebro Syrianska - Sollentuna FK -:-
SVERIGE: Division 1 - Södra
18:30Ljungskile SK - FC Trollhättan -:-19:00Ariana - FC Rosengård -:-
SVERIGE: OBOS Damallsvenskan
19:00Hammarby IF D - IFK Norrköping D -:-19:00Vaxjö DFF D - BK Häcken D -:-
SYDAFRIKA: Premier League
19:30Golden Arrows - Mamelodi Sundowns -:-19:30Orlando Pirates - Chippa United -:-
19:30Polokwane - Richards Bay -:-
19:30Stellenbosch - AmaZulu -:-
SYDAMERIKA: Copa Libertadores - Gruppstadiet
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) -:-00:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) -:-
02:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) -:-
02:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) -:-
02:00Palestino (Chi) - Flamengo RJ (Bra) -:-
04:00Universitario Lima (Per) - Junior (Col) -:-
00:00Huachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
SYDAMERIKA: Copa Sudamericana - Gruppstadiet
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) -:-00:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
02:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) -:-
02:00Tomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:-
02:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) -:-
02:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) -:-
04:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-
00:00Sp. Luqueño (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-18:00Young Africans (Tan) - Kagera Sugar -:-
THAILAND: Thai FA Cup
13:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-14:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TJECKIEN: FNL
10:30Prostejov - Pribram -:-10:30Sparta Prague B - Lisen -:-
15:45Vyskov - Jihlava -:-
17:30Chrudim - Dukla Prague -:-
17:30Taborsko - Opava -:-
17:30Varnsdorf - Kromeriz -:-
18:00Brno - Zizkov -:-
18:00Vlasim - Sigmamouc B -:-
TJECKIEN: Division E
16:30Bzenec - Vsetin -:-TJECKIEN: Division F
10:15Havirov - Jesenik -:-17:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
17:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
TJECKIEN: Jihocesky KP
10:15Olesnik - Trebon -:-15:00Protivin - FC Semice -:-
17:00Drazice - Junior Strakonice -:-
17:00Jankov - Tyn nad Vltavou -:-
17:00Malse Roudne - Trhove Sviny -:-
17:00Milevsko - Mirovice -:-
17:00TJ Osek - Trebetice -:-
TJECKIEN: Karlovarsky KP
15:00Touzim - Kralovske Porici -:-TJECKIEN: Kralovehradecky KP
17:00Lazne Belohrad - Solnice -:-17:00Libcany - Jaromer -:-
TJECKIEN: Liberecky KP
17:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-TJECKIEN: Plzensky KP
14:00Zruc - Kosutka Plzen -:-TJECKIEN: U19 League
14:30Frydek-Mistek U19 - Karvina U19 -:-TJECKIEN: Czech Cup Women
12:45Slavia Prague D - Slovacko D -:-TUNISIEN: Cup
15:30OC Kerkennah - Esperance -:-TURKIET: Turkish Cup
19:30Karagumruk - Trabzonspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Ahal - Arkadag -:-14:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
14:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
TYSKLAND: Regionalliga North
18:30Phonix Lubeck - Hamburger SV II -:-19:00Havelse - Kilia Kiel -:-
19:30SC Weiche-08 - Bremer -:-
TYSKLAND: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Flensburg - Neumunster -:-19:00Heider SV - Nordmark Satrup -:-
19:30Hohenwestedt - Eckernforder SV -:-
TYSKLAND: Oberliga Niedersachsen
19:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-19:00Eilvese - Bornreihe -:-
19:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen -:-
20:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
TYSKLAND: Oberliga Hessen
19:15Eddersheim - Friedberg -:-19:30Hunfelder - Hanauer SC -:-
TYSKLAND: Oberliga Baden-Württemberg
18:30Hollenbach - Essingen -:-19:00Oberachern - Offenburger -:-
19:00Reutlingen - Grossaspach -:-
TYSKLAND: Oberliga Niederrhein
19:00SW Essen - Uerdingen -:-19:30Frintrop - Hamborn -:-
19:45Buderich - Baumberg -:-
UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - NEC FC -:-15:00Busoga - BUL -:-
15:00Villa - Wakiso Giants -:-
18:00Vipers - Express -:-
USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: US Open Cup
01:00Pittsburgh - FC Tulsa -:-01:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. -:-
02:00Houston Dynamo - Detroit -:-
02:30FC Dallas - Memphis -:-
04:00Orange County SC - Loudoun -:-
04:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots -:-
04:30Sacramento Republic - Monterey Bay -:-
VIETNAM: V.League 1
12:00Quang Nam - Cong An -:-13:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
14:15Ho Chi Minh - The Cong -:-
VÄRLD: Vänskapsmatcher klubblag - Damer
19:00SFK Riga D (Lat) - Gintra D (Ltu) -:-ÖSTERRIKE: Regionalliga Central
19:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Wels -:-ÖSTERRIKE: Burgenland
19:30Klingenbach - Edelserpentin -:-ÖSTERRIKE: Karnten
18:00SC Landskron - SV Spittal -:-18:30Donau Klagenfurt - Klagenfurt -:-
19:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg -:-
19:00Lendorf - Austria Klagenfurt (Am) -:-
19:00Volkermarkt - Kottmannsdorf -:-
ÖSTERRIKE: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Dietach -:-ÖSTERRIKE: Salzburg
17:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-18:00Eugendorf - Thalgau -:-
19:00Adnet - SAK 1914 -:-
19:00Grodig - Burmoos -:-
19:00Puch - UFC Hallein -:-
19:15Seekirchen - Kuchl -:-
ÖSTERRIKE: Tirol - Nedflyttningsgrupp
19:00Kematen - Innsbrucker AC -:-ÖSTERRIKE: Vorarlberg
18:00Lochau - FC Lustenau -:-Spela på från din mobil med bet365!
Fotboll | Ishockey | Tennis | Basket | Handboll | Volleyboll | Baseboll | Am. fotboll | Rugby Union | Mer sport »
m.Flashscore.se erbjuder live fotboll resultat för din mobil. Den mobila versionen har på grund av tekniska skäl andra parametrar än webbplatsen Flashscore.se.